Elon Musk potajemnie powitał trzecie dziecko, a jego imię jest absolutnie wyjątkowe!

Oprócz tego, że są rodzicami syna X Æ A-Xii i córki Exy Dark Sideræl, Elon Musk i piosenkarka Grimes po cichu powitali na świecie kolejne dziecko. Szczegóły są omawiane w jego nadchodzącej biografii i wygląda na to, że para kontynuowała trend nadawania swoim dzieciom unikalnych imion, ponieważ to naprawdę się wyróżnia.

Nowy członek ich rodziny

W nadchodzącej biografii napisanej przez dziennikarza Waltera Isaasona, której premiera przewidziana jest na 12 września, pojawiają się zaskakujące wieści na temat ich rosnącego klanu. Z biografii wynika, że para, 52-letni Musk i 35-letnia Grimes (prawdziwe nazwisko Claire Boucher), po cichu powitała na świecie trzecie dziecko.

Według doniesień para powitała na świecie kolejnego syna. Według biografii nazywa się Techno Mechanicus, o pseudonimie „Tau”. Szczegóły biografii dotyczące narodzin dziecka, w tym data i miejsce, pozostają jednak na razie ukryte.

Elon i Grimes trafiali na pierwsze strony gazet, nadając swoim dzieciom niezwykłe imiona

4 maja 2020 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, X Æ A-12 (później zmienione na X Æ A-Xii), pieszczotliwie zwane „X”. Następnie w grudniu 2021 roku świętowali przyjście na świat córki urodzonej przez surogatkę, imieniem Exa Dark Sideræl, o ujmującym przezwisku „Y”. Co ciekawe, nastąpiło to zaledwie trzy miesiące po tym, jak Elon Musk i Grimes publicznie zakończyli swój trzyletni związek.

Grimes już wcześniej sugerowała, że chcą mieć więcej dzieci razem

W wywiadzie z marca 2022 roku Grimes ujawniła chęć posiadania większej liczby dzieci, wyrażając: „Zawsze chcieliśmy mieć co najmniej trójkę lub czworo dzieci”. Jednak burzliwy charakter ich związku stał się oczywisty, gdy tego samego dnia po opublikowaniu wywiadu Grimes ogłosiła na Twitterze ich zerwanie. Mając trójkę dzieci, rodzina Elona Muska stale się powiększa, ponieważ jest on także ojcem sześciorga dzieci z poprzedniego małżeństwa z kanadyjską pisarką Justine Wilson.

Grimes wierzy również w inne podejście rodziców i ujawniła, że nie identyfikuje się jako mama. Zamiast tego jej najstarszy syn woli zwracać się do niej po imieniu.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu