Elon Musk właśnie urodził 12. dziecko i ludzie zauważyli jeden szczegół!

Elon Musk, 52-letni założyciel Tesli i potentat technologiczny, na początku tego roku po cichu powitał nowego członka swojej stale rosnącej rodziny. Matką dziecka jest Shivon Zilis, dyrektor projektów specjalnych w Neuralink Corp., kolejnym przedsięwzięciu Muska.

Prywatne życie rodzinne

Musk i jego partnerki konsekwentnie dążyli do ochrony życia swoich dzieci przed opinią publiczną. To zaangażowanie w ochronę prywatności zostało podkreślone we wrześniu 2023 roku, kiedy Claire Boucher, lepiej znana jako Grimes i matka trójki dzieci Muska, napisała na X (dawniej Twitterze), prosząc o prywatność swoich dzieci. W obszernym poście odniosła się do zamieszania w mediach wokół jej związku rodzicielskiego z Muskiem i niedawnego odkrycia ich trzeciego dziecka, syna o imieniu Techno Mechanicus, który urodził się wkrótce po dzieciach Muska z Zilis.

Powiększająca się rodzina Muska

Podróż Elona Muska do ojcostwa rozpoczęła się w 2002 roku wraz z narodzinami jego pierwszego syna, Nevada Alexandra, z pierwszą żoną Justine Wilson. Niestety, Nevada zmarł w wieku 10 tygodni z powodu zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej (SIDS). Wilson i Musk mieli później bliźniaki, Vivian Jennę i Griffina, w 2004 roku, a następnie w 2006 roku trojaczki Kai, Saxon i Damiana, wszystkie poczęte w wyniku zapłodnienia in vitro.

W maju 2020 roku Musk i Grimes powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, syna o imieniu X Æ A-Xii. Później w grudniu 2021 roku para powitała córkę (poprzez surogatkę) o imieniu Exa Dark Sideræl. Mniej więcej w tym samym czasie w listopadzie 2021 roku Musk potajemnie powitał bliźniaki Strider i Azure z Shivon Zilis.

Ujawnienie najnowszego dziecka Muska zbiega się z publikacją biografii Waltera Isaacsona o Musku z 2023 roku, która ujawniła narodziny trzeciego dziecka Muska i Grimes, syna o imieniu Techno Mechanicus, który również występuje pod pseudonimem „Tau”.

Musk potwierdził narodziny swojego najnowszego dziecka z Shivon Zilis, odrzucając wszelkie pojęcia o tajemnicy. „Co do słowa: potajemnie spłodzony, to również jest fałszywe.” – stwierdził. „Wszyscy nasi przyjaciele i rodzina wiedzą. Brak wydania komunikatu prasowego, co byłoby dziwaczne, nie oznacza tajnego.” – dodał. Pomimo tych wyjaśnień płeć i imię najmłodszego dziecka Muska pozostają nieujawnione, co podkreśla zaangażowanie pary w ochronę prywatności.

Internetowy szum

Wiadomość o 12. dziecku Elona Muska była zaskoczeniem dla tych, którzy śledzą jego życie w Internecie. Szybko wyszły na jaw porównania z Nickiem Cannonem, znanym z dużej rodziny. „Nick Cannon i Elon w pojedynkę ponownie zaludniają Ziemię.” – zażartował jeden z użytkowników Instagrama.

Życie osobiste Elona Muska często było przedmiotem intensywnego zainteresowania opinii publicznej i analizy, biorąc pod uwagę jego głośne relacje i znaczące osiągnięcia zawodowe. Rosnąca liczba dzieci i dynamika między partnerami ilustrują złożoność jego życia osobistego, często rozgrywanego pod czujnym okiem publiczności.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu