Eric Dane jest krytykowany za stroje swoich młodych córek!

Aktor grający w serialu „Chirurdzy”, Eric Dane, był dumnym tatą, ponieważ podczas niedawnego występu na czerwonym dywanie towarzyszyły mu dwie córki. Rzadko widywane dzieci Dane’a promieniowały na tym wydarzeniu. Jednak znaczna część fanów nie zgodziła się ze sposobem ubioru obu młodych dziewcząt.

Eric Dane był obecny na premierze swojego najnowszego filmu „Bad Boys: Ride or Die” wraz z dwiema córkami: 14-letnią Billie i 12-letnią Georgią, którą dzieli ze swoją byłą żoną, aktorką Rebeccą Gayheart.

Gwiazda wyglądała elegancko w czarnej zapinanej na guziki koszuli i czarnych spodniach, uzupełnionych ciemnymi mokasynami i niebieskim t-shirtem.

Obie córki wyglądały elegancko, ubrane całkowicie na czarno. Billie zdecydowała się na krótką czarną sukienkę, którą uzupełniła czarną torebką i delikatną biżuterią. Jej młodsza siostra Georgia miała na sobie gorsetowy top w połączeniu z krótką spódniczką i czarnymi szpilkami.

Fani byli pod wrażeniem urody dziewcząt. Wiele osób szybko zauważyło, że „Billie wygląda zupełnie jak jej mama”.

Mimo to znaczna liczba obserwatorów uznała, że ​​ich stroje nie są odpowiednie do wieku. Jedna osoba zastanawiała się: „Dlaczego twoja 12-latka ma na sobie gorset i mini spódniczkę?”, podczas gdy inna napisała: „Za dużo jak na dwie dziewczynki w wieku 14 i 12 lat! Smutne!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu