Eva Mendes goli twarz „co drugi dzień”, ponieważ jej włosy odrastają bardzo szybko!

Eva Mendes nie boi się mówić o radzeniu sobie z irytującym zarostem. Aktorka ujawniła swój sekretny trik na uzyskanie promiennej skóry na Instagramie. W dwóch osobnych postach Eva otworzyła się na temat zabiegów dermaplaningu. To fantazyjna technika pielęgnacji skóry, polegająca na goleniu wierzchniej warstwy skóry i włosów na twarzy.

Instagram: @evamendes

Jej włosy odrastają bardzo szybko.

Gwiazda nie ukrywa, że jest owłosiona: „Mój kubański tata to człowiek-niedźwiedź, a ja jestem jego mini wersją. Jestem bestią, więc muszę się golić co drugi dzień! Moje włosy odrastają, jeśli mam dreszcze. Dosłownie! Jeśli będę golić nogi pod prysznicem i dostanę dreszczy, a cała moja praca zostanie cofnięta!”

To sekret promiennej skóry.

Ktoś zapytał Evę, czy zauważyła różnicę po zabiegu, a ona odpowiedziała: „Tak. Makijaż i krem nawilżający nakłada się znacznie gładziej.” Później gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym widać jej promienną i gładką skórę po zabiegu.

Wiele jej wyznawczyń też to robi.

Eva z radością nawiązała kontakt z publicznością na Instagramie, a nawet odpowiedziała na komentarze swoich fanów. Gwiazda dowiedziała się, że wiele kobiet również goli twarze. Mendez dodała kolejny post, mówiąc: „Otrzymałam wiele komentarzy na temat wczorajszego postu od kobiet, które golą twarz od lat – ok, myślę, że preferowanym słowem jest „dermaplaning”, ale tak właśnie jest i ja kocham to!”

Dermaplaning nie powoduje ponadprzeciętnego wzrostu zarostu.

Dermaplaning nie sprawi, że twoje włosy staną się grubsze lub ciemniejsze, ani nie pozostawi brzydkiego zarostu. Włosy mogą wydawać się nieco inne, gdy zaczną odrastać ze względu na sposób, w jaki zostały ogolone, ale w rzeczywistości nadal mają taką samą grubość i teksturę jak wcześniej i będą rosły w tym samym starym tempie. Więc nie musisz się martwić plotkami o dzikich włosach. Poza tym sprawia, że twoja skóra jest jaśniejsza i bardziej miękka, tak jak u Evy!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu