Fani mają trudności z rozpoznaniem Chrisa Hemswortha z jego nowym wizerunkiem!

Klip przedstawiający Chrisa Hemswortha z jego przenikliwymi niebieskimi oczami i doskonałym uśmiechem zwykle wywołuje wzdychanie. Ale jego najnowszy film niestety nie miał takiego samego efektu.

Hemsworthowi właśnie zakładano sztuczne zęby – między innymi protetykę – na potrzeby roli w prequelu „Mad Maxa” George’a Millera. Gwiazda Thora wystąpiła u boku Anyi Taylor-Joy, Toma Burke, byłej gwiazdy WWE Nathana Jonesa, Angusa Sampsona, Daniela Webbera i Lachy Hulme w filmie akcji, który zagłębia się w historię pochodzenia zbuntowanej wojowniczki Furiosy.

Hemsworth wciela się w Dementusa, postać, którą aktor określił jako „całkiem okropną osobę”. Niedawno ujawnił, że przejście fizycznej transformacji w Dementusa pomogło mu „zejść z drogi” podczas kręcenia filmu.

Ludzie nie mogli uwierzyć, jaką różnicę przyniosły drobne poprawki w wyglądzie Hemswortha. Jedna z osób powiedziała: „Początkowo myślałam, że to dubler Chrisa”. Drugi fan napisał: „Nie, nadal przystojny, ale niezła próba”. Trzeci dodał: „Wygląda teraz jak każdy inny mężczyzna. Zęby to robią.”

Gdy Chris Hemsworth przekształca się w Dementusa, jego fani z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, jak te zmiany przełożą się na jego występ na dużym ekranie. „Furiosa: A Mad Max Saga” zapowiada się na ekscytującą przejażdżkę, a zmieniony wygląd Hemswortha dodaje intrygującej warstwy jego postaci.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu