Fotograf postanowił robić zdjęcia na poważnie i wykonał te 22 zdjęcia lotnicze za pomocą drona!

Timothy Moon jest starym surferem, więc dron pozwala mu spojrzeć na wybrzeże w zupełnie inny sposób, niż kiedy dorastał. Używa go głównie do robienia zdjęć i trochę rozpraszają go abstrakcyjne obrazy na platformach skalnych i wzdłuż plaży.

„W dniu, w którym sfotografowałem „The Wave”, popłynęła dość duża fala, a lot odbywał się nad plażą, którą regularnie odwiedzam, więc wiedziałem, jak fale tworzą się i załamują w okolicy.” – powiedział Timothy. „Moim celem było wyizolowanie dużej fali i próba uchwycenia różnych spotkań, jakie może mieć surfer. W tym przypadku udało mi się złapać surfera na fali, parę wyłaniającą się z kaczki nurkującej w wodzie, z równowagą ludzi wiosłujących w poszukiwaniu pozycji, aby złapać następną falę lub usunąć przerwę.”

„Zdjęcie zostało zrobione rano, pod kątem słońca dającym dobrą definicję, ale niezbyt wysoko na niebie, gdzie jasność słońca wypalałaby szczegóły na zdjęciu. Podczas tworzenia obrazów nastąpiła stroma krzywa uczenia się, w tym wymagane umiejętności przetwarzania końcowego.” – dodaje fotograf.

Timothy niedawno zdobył nagrodę za zdjęcie „The Wave” od Australian Photography Magazine za Zdjęcie Roku 2017.

Instagram: @tmatelier8

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu