Fotograf przemienia bezdomną parę sprawiając, że wyglądają jak modele!

Utalentowany fotograf z Nairobi w Kenii, pracujący pod pseudonimem Muchiri Frames, niedawno zrobił inspirującą sesję zdjęciową, która pokazała, że ​​miłość jest czysta i bezwarunkowa w swojej najprostszej postaci. Wraz ze swoim zespołem postanowili zrobić coś wyjątkowego na Walentynki. I właśnie wtedy spotkali Sammy’ego, znanego także jako Blackie, w parkach Nairobi, który od jakiegoś czasu jest bezdomny.

Zapytany, czy kiedykolwiek był zakochany, Sammy zaczął opisywać swoją dziewczynę, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Spotkali się na ulicach Nairobi, gdzie oboje żyli, a ich przyjaźń szybko stała się inspirującą historią miłosną. Fotograf zdecydował się wystylizować ich jak profesjonalistów, aby uczcić ich szczególny związek w ten wspaniały dzień.

„Pod natchnieniem miłości w jej najprostszej formie świętowaliśmy Walentynki z tymi niesamowitymi duszami i wyszliśmy z pięknymi doświadczeniami. Rzeczywiście, pod całym brudem, podartymi ubraniami i niewyraźnymi wyrazami twarzy kryją się piękne osoby, które będą się rozwijać tak jak reszta z nas, jeśli zaoferujemy im tę możliwość.” – mówi Muchiri. „Miłość nie dyskryminuje, oto dowód”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu