Fotograf robi zdjęcia kotów i ludzi, którzy są sobowtórami!

Czasami człowiek i zwierzę mogą wyglądać tak podobnie do siebie, że można pomyśleć, że mają tę samą duszę. Najnowszy projekt profesjonalnego fotografa zwierząt, Gerrarda Gethingsa, polega na łączeniu ludzi w pary z kotami. Podobieństwo jest niesamowite, a portrety magiczne.

Włosy, wygląd, kolory – wszystkie zostały wybrane tak, aby naśladować tę samą energię. I Gethings zrobił to doskonale. Przewiń w dół, oceń swoje ulubione zdjęcia i daj nam znać w komentarzach, która para kot-człowiek spodobała ci się najbardziej i dlaczego. Chociaż byłoby wspaniale, gdyby ludzie na portretach byli właścicielami kotów, niestety tak nie jest. W rzeczywistości są modelami wybranymi tak, aby pasowali do ​​fotografowanych kotów. To był długi proces, ale wyniki były zdecydowanie warte wysiłku!

„Wcześniej wykonałem serię prac opartych na ludziach wyglądających jak psy. Została bardzo dobrze przyjęta i potrzebowałem innego projektu, który moim zdaniem byłby równie, jeśli nie nawet bardziej wciągający. Koty wydawały się najbardziej przystępnym wyborem, ale są nieporównywalnie trudniejsze do sfotografowania niż psy.” – powiedział Gethings.

Instagram: @gezgethings

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu