Fotograf uchwycił promienie światła w opuszczonych miejscach w całej Europie, a oto 10 najlepszych zdjęć!

James Kerwin pokochał fotografię odkąd kupił swój pierwszy „prawdziwy” aparat w 2010 roku – szybko stała się pochłaniającą wszystko pasją, zajmując wiele jego codziennych myśli. „Aparat prowadzi mnie do miejsc, których inaczej pewnie bym nie zobaczył, takich jak Islandia.” – powiedział James. „Bez mojej miłości do fotografii wątpię, czy kiedykolwiek zwiedziłbym Islandię – a nawet gdybym to zrobił, bardzo wątpię, czy wstałbym o 3 nad ranem. aby uchwycić wschód słońca!”

„Właściwie kupiłem swój pierwszy aparat podczas podróży. To było po dziesięciu miesiącach pobytu w Melbourne, miałem udać się w podróż do Hongkongu. Odwiedziłem mały sklep z aparatami fotograficznymi i kupiłem Panasonic Lumix LX3. Zaledwie trzy tygodnie później stałem w ciemności na moście w Hongkongu, robiąc ujęcia z lekkich szlaków, o których marzyłem zaledwie kilka dni wcześniej.”

„Po czterech latach fotografowania różnych gatunków, takich jak śluby i wydarzenia, pod koniec 2013 roku natknąłem się na fotografię architektury i od tamtej pory fotografuję w opuszczonych przestrzeniach i budynkach.” – dodaje fotograf.

„Jednym z moich ulubionych stylów zdjęć jest uchwycenie promieni świetlnych wpadających do tych budynków, co dodaje estetyki i nastroju na moich zdjęciach. Oto dziesięć najważniejszych wydarzeń z ostatnich 5 lat, zrobionych w całej Europie, ale Włochy to kraj, w którym panuje bogata atmosfera, a światło jest tam wyjątkowe.”

Instagram: @james.kerwin

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu