Fotograf udał się na wymarzoną wycieczkę do Tokio, a oto 19 najlepszych zdjęć, które zrobił!

Davide Sasso stworzył projekt zatytułowany „Tokyo Dream Distance”, w którym próbował uchwycić surrealistyczne piękno Tokio nocą.

„Zwiedzanie Japonii było moim marzeniem od dziecka i w końcu udało mi się je spełnić.” – opowiada Davide. „Spędziłem w Tokio około dwóch tygodni, ale żałuję, że nie zostałem dłużej. Odwiedziłem główne dzielnice i zrobiłem tam kilka wspaniałych zdjęć. Miasto fotografowałem głównie nocą, kiedy zapalają się wszystkie światła. Szczególnie cieszą mnie deszczowe dni, kiedy światła odbijają się i tworzą cudownie piękne widoki.”

„Starałem się nadać moim zdjęciom cyberpunkowy wygląd, który tak bardzo kochałem w niektórych z moich ulubionych filmów, takich jak „Łowca androidów” czy „Akira”. Opublikowałem niektóre z tych niesamowitych zdjęć w social mediach i cieszę się, że ludzie bardzo je polubili. Było to z pewnością jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu i nie mogę się doczekać, kiedy je powtórzę. Zdecydowanie polecam wszystkim odwiedzenie tego pięknego miasta!” – dodaje fotograf.

Instagram: @redunchained

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu