Fotografka robi zdjęcia nieoczekiwanej przyjaźni między jej psem a jej kaczką!

Natacha i jest 18-letnią fotografką amatorem mieszkającą na farmie w południowej Francji. Uwielbia łączyć swoje dwie główne pasje – zwierzęta i fotografię – w jednym.

„Moja najnowsza seria fotografii opowiada o przyjaźni między moim psem a moją kaczką.” – opowiada Natacha. „Vendetta, pies, to stara suczka rasy owczarek niemiecki. A Lemony to kaczka biegus indyjski.”

„Vendetta jest tak słodkim i przyjaznym psem dla wszystkich, który od razu zainteresował się, kiedy Lemony przybył do naszego domu jako kaczątko w czerwcu 2018 r. Nie miałam najmniejszego pojęcia, że ich sobie przedstawić. Ku mojemu zdziwieniu Lemony absolutnie nie bała się i wszędzie podążała za Vendettą.”

„Vendetta jest całkowicie zakochana w wodzie, więc naturalnie zaczęłam zabierać Lemony razem z nami do jeziora, a potem nawet do lasu i miasta. Bardzo ważne jest dla mnie pokazanie tej szczególnej więzi, ponieważ mam nadzieję, że pomoże to ludziom zobaczyć kaczki w inny sposób – nie tylko jako mięso, ale także jako wrażliwe zwierzęta.”

„Mimo to mam wiele projektów i pomysłów na zdjęcia, ale oto kilka zdjęć, które chciałabym pokazać. Mam nadzieję, że wam się spodoba!” – zakończyła Natasha. Możecie znaleźć ją na Instagramie: @xuamina_photographie

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu