Fryzjer za darmo stylizuje bezdomnych, a te 30 zdjęć „przed i po” pokazuje zupełnie innych ludzi!

Odwrócenie swojego życia nie zaczyna się od nowego hobby lub pracy. Zmiana zaczyna się od osoby, a dokładniej od jej włosów! Przynajmniej tak myśli Jason Schneidman. Jednak po sprawdzeniu dowodów, które zebrał przez lata na poparcie tego twierdzenia, trudno się z tym nie zgodzić.

Schneidman, teraz 50-letni, strzyże włosy odkąd skończył 14 lat i zawsze tym się pasjonował – powiedział, że kiedy po raz pierwszy strzygł, pomyślał, że cała metamorfoza była niesamowita i cieszy się, że przyczynia się do zmiany ludzi. Pewnego dnia on i jego partner biznesowy wyszli z plecakiem i bezprzewodową maszynką do strzyżenia i pytali bezdomnych na ulicach Hollywood Boulevard, czy potrzebują zmiany fryzur. Pięć lat później, a ich inicjatywa przekształciła się w ruch pomocy bezdomnym.

Ostatecznie Schneidman założył organizację non-profit o nazwie THEMENSGROOMER. Teraz on i jego zespół są gospodarzami dużych wydarzeń w Wenecji w Kalifornii, gdzie bezdomni mogą dostać strzyżenie, jedzenie i skarpetki ofiarowane przez ludzi z całego świata, którzy śledzą i wspierają Schneidmana przez Internet.

Instagram: @themensgroomer

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu