Genialna firma montuje ule w domowych salonach, co jest świetnym rozwiązaniem!

Jak już zapewne wiesz, populacja pszczół jest zagrożona i od pewnego czasu, wraz z nowoczesnymi metodami uprawy przemysłowej utraciła swoje naturalne siedliska.

Jest to zła wiadomość dla nas wszystkich, ponieważ pszczoły odgrywają kluczową rolę w zapylaniu roślin, które są nam niezbędne do życia. Aby temu przeciwdziałać, musimy wymyślić innowacyjne rozwiązania, ponieważ wszyscy wiemy, jak trudno jest sprawić, aby wielkie korporacje zarabiające pieniądze zmieniły swoje szkodliwe praktyki.

BEEcosystem stworzyli system ściennych uli obserwacyjnych, które można łatwo zbudować w sześciokątnym stylu plastra miodu, a nawet pozwala zaprosić pszczoły do ​​swojego salonu. Ta koncepcja zbliżająca pszczoły do ​​ludzi w środowisku miejskim jest nie tylko korzystna dla całej populacji pszczół, ale zwiększa zrozumienie znaczenia ich roli, ponieważ uczymy się żyć obok siebie.

System został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, tak aby nawet początkujący pszczelarze mogli z niego korzystać. Firma rozumie trwogę, jaką może wzbudzić ich projekt wśród wielu osób, które wychowały się w obawie przed pszczołami i ich żądłami.

Możesz obserwować pszczoły w akcji, kiedy wykonują swoją niesamowitą pracę i budują swoją kolonię, widzieć, jak tworzą plastry miodu i wosk pszczeli, a nawet zbierają miód, jeśli czujesz się głodny. Zobacz działalność BEEcosystem.

To jest BEEcosystem, nowy sposób pomocy zagrożonym pszczołom

Pszczoły odgrywają kluczową rolę w zapylaniu roślin, które są nam niezbędne do życia

Zbliżenie pszczół do nas i zapewnienie im przestrzeni do rozwoju w środowisku miejskim jest kluczowe

Sześciokątne ule mogą być montowane wewnątrz domu

Oraz na zewnątrz

Łatwo się ze sobą łączą, dzięki czemu zwiększa się powierzchnia ula

Reklama

Pszczoły wchodzą do środka przez zabezpieczne rurki, które mieszczą się w każdym oknie

Prawie jak furtka dla pszczół

Możesz oglądać swoje zajęte pracą pszczoły, siedząc wygodnie na kanapie

Rozwój kolonii pszczół przyczynia się do ochrony środowiska

Zobacz krótki film z uli tutaj:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu