Grammy 2024: Céline Dion pojawia się po raz pierwszy od miesięcy, aby wręczyć nagrodę!

Céline Dion pojawiła się na 66. ceremonii wręczenia nagród Grammy, aby wręczyć nagrodę pomimo ciągłych problemów zdrowotnych, odkąd zdiagnozowano u niej zespół Moerscha-Woltmana. To publiczne wystąpienie, pierwsze od trzech miesięcy, było dużym zaskoczeniem i z pewnością nie pozostawiło nikogo obojętnym.

55-letnia ikona muzyki wyszła na scenę, aby wręczyć ostatnią nagrodę wieczoru: Album Roku, czyli nagrodę, którą po raz pierwszy zdobyła 27 lat temu. U Dion, u której w 2022 roku zdiagnozowano SPS z zaburzeniami neurologicznymi, przyjęto gorącą owacją na stojąco od gwiazdorskiej publiczności.

W odpowiedzi na krzepiącą reakcję publiczności powiedziała: „Dziękuję wszystkim, kocham was. Kiedy mówię, że jestem szczęśliwa, że tu jestem, naprawdę mówię to z głębi serca”.

Następnie pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy ogłosiła nominacje i podkreśliła, jak ważne jest, aby nigdy nie przyjmować za oczywistość radości, jaką niesie muzyka. Następnie wręczyła nagrodę zwycięzcy wieczoru, Taylor Swift.

Gwiazda pojawiła się po raz pierwszy publicznie od czasu, gdy w listopadzie zeszłego roku uczestniczyła w meczu hokejowym w Las Vegas. To wydarzenie sportowe było jej pierwszym publicznym wystąpieniem od trzech i pół roku.

Po podjęciu w maju 2023 roku trudnej decyzji o odwołaniu tras koncertowych na czas nieokreślony, piosenkarka „My Hear Will Go On” ujawniła teraz plany udostępnienia swoim fanom intymnego filmu dokumentalnego, szczegółowo opisującego jej ostatnie wyzwania. Projekt zatytułowany „I Am: Céline Dion” będzie miał premierę w serwisie Amazon Prime Video jeszcze w tym roku.

Nie możemy nie podziwiać siły i odporności, jaką wykazuje Céline Dion, gdy idzie naprzód w życiu pomimo wyzwań, przed którymi stoi.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu