Grupa internetowa zbiera ludzi, którzy publikują zdjęcia swoich niedziałających kotów, a oto 30 najzabawniejszych!

Nikogo nie zdziwiłoby stwierdzenie, że jedną z największych nierozwiązanych zagadek w tym szalonym świecie jest logika kotów. Jest to coś tak powszechnego, że nie zastanawiamy się dwa razy nad tym, gdy nasze koty zachowują się dziwnie, ale pytanie „dlaczego?” pozostaje w naszych umysłach prawie przez cały czas.

Istnieją tony książek i artykułów autorstwa specjalistów od zachowania kotów, stworzonych, aby pomóc nam poruszać się po dziwnym i cudownym świecie kotów, ale one również wydają się nieudane, jeśli chodzi o praktykę.

Dzięki subredditowi „Co jest nie tak z twoim kotem?” wszyscy właściciele kociaków mają bezpieczne miejsce, w którym mogą porozmawiać o trudnych sprawach, aby pewnego dnia uzyskać odpowiedź na to pytanie. Jednocześnie dziwne zachowanie kota jest idealnym materiałem do śmiechu, który łączy w sobie wynikającą z tego wesołość, wysoki poziom zaskoczenia i nieprzewidywalne futrzane kulki. Bo szczerze mówiąc, świat bez nich byłby nieszczęśliwym miejscem, w którym my, kociarze, nie chcielibyśmy postawić stopy.

2.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu