Grupa „Photoshop Fails” udostępniła 30 najgorszych i najzabawniejszych wpadek w Photoshopie!

Czy kiedykolwiek widziałeś zdjęcie, które po prostu nie wyglądało dobrze? Tło było pochylone, czyjeś uda były nierealistycznie małe lub ręka w tajemniczy sposób zniknęła z obrazu.

Wszyscy wiemy, jak powszechny jest dziś Photoshop. Jest używany na prawie każdej okładce magazynu, prawdopodobnie na każdym zdjęciu Kardashianów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a nawet przez niektórych naszych znajomych, zanim opublikują je na Instagramie. W tej epoce technologicznej bardzo sensowne jest, aby ludzie wykorzystywali swoje umiejętności komputerowe do robienia zdjęć. Ale jeśli naprawdę chcesz przekonać widzów, że twoje zmanipulowane zdjęcie jest zakorzenione w rzeczywistości, możesz najpierw wziąć udział w kursie Photoshopa.

Na cześć wszystkich nieudanych zdjęć, które ludzie próbują uchodzić za prawdę w Internecie, narodził się subreddit „Photoshop Fails”. Od użytkowników kształtujących swoje ciała w celu ulepszenia niektórych cech, po firmy edytujące swoje produkty na zdjęciach stockowych – zebraliśmy niektóre z najbardziej okropnych zastosowań Photoshopa, z których nie mogliśmy się nie śmiać.

Daj nam znać w komentarzach, jaka była najgorsza wpadka w Photoshopie, jaką kiedykolwiek widziałeś!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu