Gwiazda „Euforii” Barbie Ferreira NIENAWIDZI, gdy ktoś chwali ją za jej kształty!

Modelka i aktorka Barbie Ferreira swoimi radykalnymi rewelacjami wywołuje prawdziwe poruszenie wśród swoich fanów. Ta krągła kobieta otwarcie wyraziła swoje przemyślenia na temat trendu bodypositive i wiele osób się z nią zgadza. Jej niedawna opinia poruszyła wielu internautów. Oto, co ma do powiedzenia na temat tej współczesnej tendencji.

Barbie ma własne podejście do pozytywnego nastawienia do ciała.

Modelka i aktorka Barbie Ferreira jest rozczarowana obecnymi rozmowami na temat ciał i rozmiarów.

Podobnie jak jej bohaterka w „Euforii”, Barbie przygląda się samym istotom ruchu pozytywnego nastawienia do ciała. Ma wątpliwości, czy w ogóle możliwe jest osiągnięcie prawdziwego szczęścia ze swoim ciałem. Jest to bardzo podobne do tego, czego doświadcza jej bohaterka Kat w „Euforii”, kiedy załamuje się z powodu całej presji społecznej, by kochać swoje ciało.

W wywiadach Barbie otwarcie mówi o problemie samooakceptacji, mówiąc: „Mam nadzieję, że inni ludzie też mogą czuć to samo i uwolnić się od presji bycia przez cały czas idealną i szczęśliwą. Bo to po prostu nie istnieje.”

Ferreira, która zanim dołączyła do serialu, była modelką, uważa, że masowa akceptacja krągłych ciał, która zaczęła się od jej debiutu w branży, powróciła.

Krągła aktorka nie może znieść, gdy ktoś ją chwali za to, co nosi.

„Myślę, że większe ciała nie są już tak „modne” jak kiedyś, co jest dla mnie naprawdę smutne. Ale to raczej rozmowa o tym, że wszyscy zmagamy się z miłością do siebie i nie sądzę, żeby jakakolwiek młoda osoba tak naprawdę jeszcze tego nie zrozumiała.” – powiedziała Barbie w wywiadzie.

Aktorka z dezaprobatą patrzy na ludzi, którzy ją oklaskują za noszenie ubrań przeznaczonych dla szczuplejszych ciał. Uważają, że w ten sposób Barbie wspiera ruch pozytywnego nastawienia do ciała.

„Noszenie krótkiego topu nie jest dla mnie radykalne.” – mówi. „Takie komentarze to po prostu bezczelny komplement. Robię to odkąd skończyłam 16 lat.”

Aktorka zauważa również, że wywiera na nią dużą presję, aby kochała swoje ciało ze względu na swój rozmiar. „To zabawne, że ludzie po prostu tak zakładają.” – mówi. „Nigdy tego nie powiedziałam. Po prostu wy tak mówicie.”

Aktorka ma dobre rozwiązanie problemu.

Barbie uważa, że to, co mogłoby pomóc większej liczbie osób pokochać swoje ciało, to gdyby producenci odzieży w większym stopniu uwzględniali rozmiary. „Mam wszystkie zasoby na świecie, aby kupić coś, co będzie pasować, a mimo to jest to niezwykle trudne.” – powiedziała. „Współczuję wszystkim, którzy wciąż próbują znaleźć rzeczy, które będą dla nich odpowiednie.”

„Mogłabym poprowadzić na ten temat seminarium.” – dodaje. „Zawsze myślę o tym, że gdyby te ubrania były w moim rozmiarze, robiłabym tu jeszcze więcej.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu