Gwiazdy przestały nosić spodnie z powodu nowego trendu w modzie!

Najnowsze trendy w modzie mogą być dostępne tylko dla nielicznych odważnych. Znane osoby zostawiają spodnie w domu (celowo) i tworzą stylowe stylizacje z samą bielizną jako dołem. Od założenia samych majtek lub slipek z pończochami lub bez – podziwiamy ich pewność siebie!

Trend „bez spodni” szturmem podbija świat celebrytów.

Dla jednych koszmar, dla innych moda – zniknięcie spodni z wybiegów następowało stopniowo, a niektórzy wskazują na początek tego trendu jako szorty rowerowe. I to głęboko wpłynęło na to, co celebryci wybierają do noszenia w dzisiejszych czasach. Najnowszy przykład stylizacji „bez spodni” pochodzi od Iriny Shayk. Modelka pojawiła się na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2023 roku, mając na sobie tylko przezroczystą sukienkę, bieliznę i marynarkę.

Trend bielizny jako odzieży wierzchnej może nawet nie być uważany za modę, ponieważ trwa od miesięcy i nie widać jego końca. W rzeczywistości można go prześledzić co najmniej od 2022 roku. Być może jeden z najbardziej kultowych przykładów miał miejsce we wrześniu tego roku, kiedy Kylie Jenner pojawiła się na tygodniu mody Loewe Paris w samych majtkach nałożonych na rajstopy.

Od 2022 roku tego rodzaju stroje są dość powszechnym widokiem na imprezach publicznych, a gwiazda „Riverdale”, Camila Mendes, przedstawiła kolejny z tych momentów, gdy pojawiła się z podobnym śmiałym strojem na innym wydarzeniu modowym w lutym 2023 roku.

Ubierają się tak wszędzie.

Gwiazdy nie tylko stosują ten trend na imprezach. Wydaje się również, że jest to ich codzienny wybór. Aktorka i modelka, Julia Fox, była widziana na zakupach spożywczych w bieliźnie w maju 2022 roku. Rok później została sfotografowana w samych majtkach od pasa w dół, kiedy wlewała benzynę.

Wygląda więc na to, że ten trend pozostanie!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu