Hailey Bieber jest oskarżana o zajście w ciążę, aby „uratować swoje małżeństwo”!

Kiedy Hailey Bieber ogłosiła, że jest w ciąży, komentarze pod jej postem na Instagramie szybko przerodziły się w gorącą dyskusję. Ludzie debatowali, czy decyzja Hailey o posiadaniu dziecka była szczera, czy też po prostu martwiła się o swoje małżeństwo.

Fani Justina Biebera obawiają się, że ogłoszenie ciąży nie rozwiąże zgłaszanych przez parę problemów małżeńskich. Na Instagramie 27-letnia Hailey i 30-letni Justin udostępnili film, który wyglądał jak odnowienie przysięgi małżeńskiej, na którym Hailey jest w białej sukience. Na zdjęciach Hailey trzymała ciążowy brzuszek. W komentarzach pod postem wielu fanów i przyjaciół gwiazd pogratulowało im wiadomości o ciąży.

Jednak Hailey i Justin Bieber znaleźli się ostatnio w centrum uwagi ze względu na pogłoski o możliwym rozwodzie. Chociaż często pojawiają się razem publicznie, eksperci od mowy ciała zauważyli subtelne oznaki, które mogą wskazywać na podstawowe problemy w ich pozornie idealnym związku. Niektóre zdjęcia pary wzbudziły wątpliwości co do ich zgodności, co prowadzi do pytań o stabilność ich związku. Eksperci zwracali uwagę na brak kontaktu podczas wystąpień publicznych, zauważając, że para często unika kontaktu wzrokowego.

Wiele osób pozostawiło nieprzyjemne komentarze pod postem Hailey na Instagramie, w którym podzieliła się wiadomością o ciąży. „Dzieci nie ratują małżeństw i na pewno nie zatrzymują mężczyzny” – skomentowała jedna z obserwujących.

Jednak wielu fanów stanęło w obronie Hailey. „Hailey, zachowaj spokój i albo wyłącz swoje komentarze, albo nie udostępniaj więcej tym osobom.” – zasugerował ktoś. „Te komentarze dokładnie wyjaśniają, dlaczego w ogóle bała się mieć dziecko i to naprawdę smutne.” – napisał kolejny fan.

Hailey już wcześniej wyraziła swoje obawy dotyczące wychowywania dziecka w oczach opinii publicznej ze względu na potencjalną krytykę. Piękna modelka i odnosząca sukcesy przedsiębiorczyni nie potrafiła ukryć podekscytowania, gdy opowiadała o swoich planach posiadania dzieci.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu