Heidi Klum i czwórka dzieci Seala są rzadko widywani razem – zobacz zdjęcia!

Podczas niedawnego zjazdu rodzinnego Seal, były mąż Heidi Klum, zebrał całą czwórkę swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa ze znaną modelką. Występującemu rzadko publicznie 60-letniemu piosenkarzowi towarzyszyły dzieci, a jego nastoletni synowie wyróżniali się szczególnie wzrostem, ponieważ prawie dorównywali lub nawet przewyższali wzrostem swojego słynnego ojca.

Pozując elegancko przed Muzeum Akademii, Seal emanował dumą wraz ze swoimi córkami Lou (13 lat) i Leni (19 lat) oraz synami, Johanem (16 lat) i Henrym (18 lat), który już dorównuje imponującym wzrostem swojemu ojcu, który mierzy 187 cm.

Seal, któremu towarzyszyła jego długoletnia partnerka Laura Strayer, promieniował radością, stojąc pewnie ze swoimi dziećmi. Cała rodzina bez wysiłku zaprezentowała swój nienaganny styl, tworząc urzekającą prezencję.

Seal adoptował najstarszą Leni podczas ich związku z Heidi Klum. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2005 roku, kiedy Klum już spodziewała się dziecka. Pomimo ich ostatecznego rozstania w 2012 roku, to znaczące wydarzenie pozostaje przełomowym rozdziałem w życiu Seala, ponieważ „zmieniło jego życie na lepsze…”.

Seal podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat kwitnącej kariery modelki swojej adoptowanej córki: „Jestem bardzo dumny ze wszystkiego, czego dokonała Leni. Ale jestem bardziej dumny ze wszystkiego, kim ona jest. Idzie przez życie z pokorą, która pozwala jej z wdziękiem przejść przez to wszystko i ma wrodzone zrozumienie ludzi w ogóle i ich uczuć. Więc jestem pod większym wrażeniem tego, jaka ona jest.”

Aktualnie Heidi Klum jest żoną Toma Kaulitza, a para pobrała się podczas prywatnej ceremonii w lutym 2019 roku. Z drugiej strony Seal i Laura Strayer są romantycznie związani od lata 2021 roku. Początki ich związku sięgają połowy 2000 roku, kiedy Strayer była osobistą asystentką Seala podczas jego małżeństwa z modelką.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu