Hugh Jackman udostępnił rzadkie zdjęcie ze swoją siostrą, a ludzie nazywają ich bliźniakami!

„Wolverine i Wolverina” – tak ktoś w Internecie nawiązał do Hugh Jackmana i jego siostry Zoe, po tym jak aktor zaskoczył wszystkich ich wspólnym zdjęciem. Łatwo zrozumieć, dlaczego ta dwójka szturmem podbija internet swoim podobieństwem.

Zoe jest od niego starsza.

22 sierpnia 2023 roku Hugh Jackman uczcił życie jednej ze swoich sióstr na Instagramie, robiąc selfie, na którym widać, jak spędzają razem czas. Gwiazda serii „X-Men” wyraziła swoje uznanie w podpisie postu: „Jestem bardzo wdzięczny za moją siostrę Zoe”.

Sekcja komentarzy natychmiast została zalana uwagami na temat ich podobieństwa. „Ona wygląda zupełnie jak ty albo ty wyglądasz zupełnie jak ona!” – napisał jeden z użytkowników, a inny nazwał ich „kopiami” siebie nawzajem.

Hugh i Zoe dorastali w różnych krajach.

On dorastał w Australii wraz ze swoimi braćmi Ianem i Ralphem, wszyscy wychowywani przez ich zmarłego ojca, Christophera Jackmana, podczas gdy ona dorastała w Wielkiej Brytanii z siostrą Sonyą, wychowywaną przez ich matkę, Grace McNeil. Porozumienie, które rozdzieliło pięcioro rodzeństwa, wynikało z „traumatycznego” rozwodu ich rodziców.

Dopiero w wieku 12 lub 13 lat aktor zdał sobie sprawę, że jego matka nigdy nie wróci, pozostawiając Jackmana widującego się z nią tylko raz w roku. „Myślałem, że prawdopodobnie wróci. A potem to trwało i trwało.” – wspominał kiedyś w wywiadzie.

Od tego czasu weteran Hollywood i jego mama naprawili swój związek, a w 2021 roku udostępnił zdjęcia, na których razem się przytulają i śmieją.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu