Ilustratorka w niezwykły sposób odtworzyła znaki zodiaku jako boginie mitologiczne!

Nie musisz wierzyć w przepowiednie gwiazd, aby naprawdę docenić te ilustracje przedstawiające znaki zodiaku autorstwa Emilee Petersmark. Zespół pod nazwą The Accidentals zwrócił się do niej z tym projektem w 2017 roku, prosząc Emilee, aby w ciągu roku utworzyła 12 plakatów opartych na znakach zodiaku. Przeobraziła wszystkie znaki na mityczne boginie, a obrazy są tak dobre, ludzie myślą, że powinna stworzyć również talię tarota!

„Szczerze mówiąc, przed tym projektem nie byłam całkiem obeznana z zodiakiem.” – powiedział Emilee. „Nie wierzę w horoskop, ale to nie przeszkadzało mi w pracy.”

„Zespół, który zlecił mi ten projekt – The Accidentals, byli moimi przyjaciółmi od lat i byłam bardzo podekscytowana możliwością udzielenia im wsparcia.” – dodała Petersmark. „To było duże przedsięwzięcie, ale czułam, że to była dla mnie ważna okazja, aby dorastać jako profesjonalny artysta – sporadycznie przyjmowałam prowizje tu i tam, ale nigdy wcześniej nie robiłam żadnych długoterminowych projektów takich jak ten.”

Artystka powiedziała, że to było zarówno ekscytujące, jak i wymagające. Zmuszanie do konsekwentnego bycia kreatywnym przy zachowaniu ścisłych terminów nie było łatwe. „Zarówno The Accidentals, jak i ja koncertowaliśmy się na tym projekcie w zeszłym roku, trudno było jednak znaleźć czas, by usiąść i stworzyć sztukę wizualną z marszu.”

„Naprawdę fajnie było badać każdy znak – niektórzy ludzie łączą się ze swoim znakiem na głęboko osobistym poziomie. Fascynujące są głębsze badania, aby zobaczyć wszystkie aspekty, z którymi ludzie się identyfikują.” – powiedziała Emilee. „Jako artystka ten projekt dał mi wiele możliwości do ćwiczenia i zwiększenia wydajności w moim rzemiośle.” Dodatkowo, nauczyła się wymieniać wszystkie 12 znaków! „To było niesamowite, okazjonalnie wyczerpujące i satysfakcjonujące doświadczenie.”

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Reklama

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby

Emilee spędziła cały rok na tym projekcie

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu