„Instagram vs. rzeczywistość” ujawnia prawdę o nierealistycznie „perfekcyjnych” zdjęciach!

Rozumiemy, że każdy w mediach społecznościowych chce pokazać światu swoje najlepsze „ja” – czasy, gdy spędzasz egzotyczne wakacje, wyglądasz świetnie i jesteś otoczony przyjaciółmi. Bardzo niewiele osób udostępnia banały codziennego życia, nikt tak naprawdę nie dba o twój obiad lub to, co oglądasz na Netflix.

Ale niektórzy ludzie posuwają się o wiele za daleko, zniekształcając rzeczywistość ponad wszelki rozum i tworzą nierealistyczne aspiracje dla swoich wyznawców. Czy nam się to podoba, czy nie, „influencerzy” są bardzo zwyczajni i wpływają na wrażliwe młode umysły, prowadząc do wszelkiego rodzaju problemów z poczuciem własnej wartości i ze zdrowiem psychicznym, gdy ludzie próbują ścigać ich nieosiągalne ciała i styl życia.

Całe te sesja zdjęciowe i fałszerstwo w imię promowania nieprawdziwego obrazu jest nieuczciwe i nieetyczne. Ponieważ żadna ilość godzin na siłowni nie da ci takiej sylwetki, żadna ilość „detoksykacji” nie da ci takiej skóry i nigdy nie uchwycisz tego niesamowicie kolorowego zdjęcia tego niemożliwie egzotycznego miejsca, ponieważ ono NAPRAWDĘ NIE ISTNIEJE – a ludzie są oszukiwani codziennie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu