Internauci oddają hołd George’owi Michaelowi, publikując historie na temat jego wielkoduszności.

George Michael, światowej sławy piosenkarz i kompozytor oraz założyciel zespołu Wham! opuścił nas na zawsze w dniu Bożego Narodzenia. 53-letni muzyk dołączył do grona wielkich artystów, którzy pożegnali się ze światem w roku 2016. Jego odejście wywołało wśród Internautów nie tylko falę głębokiego żalu, ale także zachęciło niektórych z nich, by podzielili się ze światem historiami dowodzącymi niezwykłej wrażliwości tego wielkodusznego człowieka.

„George Michael pracował anonimowo jako wolontariusz w przytułku dla bezdomnych. Nikomu wcześniej o tym nie mówiłam, ponieważ nas o to poprosił. Taki właśnie był.”

„Uczestniczka programu „Grasz, czy nie grasz” wyznała, że potrzebuje 15 tys. funtów na in vitro. George Michael zadzwonił do niej w sekrecie następnego dnia, by podarować jej tę sumę w prezencie.”

„George Michael był jedynym graczem Milionerów, który grając o pieniądze na cele charytatywne powiedział, że jeśli je przegra, to sam je wpłaci.”

„George Michael zorganizował darmowy koncert dla pielęgniarek National Health Service, by podziękować im za opiekę nad chorą matką.”

„Kobieta zajmująca się zbiórkami charytatywnymi na rzecz dzieci wyznała mi kiedyś, że stale są na plusie tylko dzięki pomocy George’a Michaela.”

„Dał obcej kobiecie 25 tys. funtów, ponieważ zamartwiała się swoim długiem. Kazał kelnerce wręczyć jej czek, kiedy wychodził z kawiarni.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu