Internet odkrył, że Theresa May ubiera się jak kosmetyki firmy Tresemmé, a te 9 porównań jest zabawne!

TRESemmé – wymawiane powoli, w stylu francuskim, naciskając akcentowane „e” na końcu. „Tres-em-may”. Cóż, dla niektórych ludzi słynna marka szamponów brzmi tak, jak imię brytyjskiej premier Theresy May. Z tego powodu powstał popularny mem, który wszystko wyjaśnia.

To, co zaczęło się jako gra słów, zostało zauważone przez użytkowniczkę Twittera, Sam Bambs z Londynu w Wielkiej Brytanii, która zauważyła inny kąt żartu. „Zawsze lubiłam grę słów, więc podobieństwo było zbyt dobre, by je zignorować.” – powiedziała Sam. „Wiele odpowiedzi, które otrzymałam, brzmiało: wow, masz za dużo czasu – jako świeża mama mogę zapewnić, że mam bardzo mało czasu. Jestem po prostu skuteczna w korzystaniu z Google (cały wątek trwał około 25 minut). W pełni oczekiwałam, że mem zniknie w eterze, więc nie włożyłam w to dużego wysiłku.”

Premier May ma dużą szafę, jako liderka kraju, która musi uczestniczyć w niezliczonych wydarzeniach, a ona lubi mieszać i łączyć ze sobą kombinacje kolorów. Samotny Sam znalazła idealne dopasowanie między butelką i strojem, nie tylko raz, ale wiele razy, aby udowodnić, że naprawdę jest coś dziwnego w związku Theresy May i TRESemmé.

Przewidywalnie, wątek stał się bardzo popularny, ponieważ jest to dokładnie taki rodzaj tematu, na którym rozwija się Twitter. Został on udostępniony i polubiony ponad 100 000 razy, ponieważ wydaje się, że ludzie podziwiają innych, którzy spędzają dużo czasu na tworzeniu kreatywnych, ale ostatecznie absurdalnych i bezsensownych memów. Czy nie dlatego kochamy internet?

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu