Internet znalazł zastępcę kota Grumpy Cat!

Niestety oryginalny Grumpy Cat – znany również jako Tardar Sauce – niedawno zmarł, ale jego nieśmiertelne dziedzictwo musi żyć dalej. Na poprawę humoru możemy dodać, że znaleziono jego zastępce. Louis, 6-letni kot perski z Austin w Teksasie, został już nazwany nowym „Grumpy Cat” przez fanów na kontach w mediach społecznościowych. Jego baza fanów nie jest jeszcze tak duża – Louis zgromadził już ponad 3000 obserwujących, podczas gdy oryginalny Grumpy Cat miał prawie 3 miliony. Ale wielu wierzy, że dzięki swojej nieodpartej, trwale wściekłej twarzy będzie się kąpał w sławie internetowej w mgnieniu oka.

„Louis jest kotem perskim, ale ludzie często pytają, czy ma zaburzenia genetyczne, ponieważ uważają, że jego rysy twarzy są wyjątkiem, ale jest całkowicie normalny.” – powiedziała jego właścicielka, Michelle. Ale poza wyrazem twarzy, nic nie sprawia, że ​​Louis rzeczywiście jest w złym humorze. Louis mieszka razem z innym kotem Michelle, Monae, który jest rasy Lynx Point.

„Kiedy dostaliśmy Monae, była dzieckiem, a Louis był dorosłym kotem, a jednak prześladowała go przez dwa miesiące. Ona czasami go zaczepia, ale tak naprawdę go kocha.” – powiedziała Michelle. Właścicielka mówi, że ludzie zwykle reagują, mówiąc, że jej kot wygląda jak człowiek, ale pomimo groźnego wyrazu twarzy Louis jest naprawdę bardzo szczęśliwym kotem. Jak każdy inny kot, uwielbia się tulić, pocierać głową i gonić lasery.

Louis jest teraz określany jako nowy „Grumpy Cat”, ale w rzeczywistości jest bardzo słodki, szczęśliwy i zabawny.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu