Intrygująca historia, która kryje się za prezentami Angeliny Jolie dla jej byłych mężów!

Angelina Jolie, znana aktorka i działaczka humanitarna, zawsze była znana ze swoich wyjątkowych i wyrazistych sposobów okazywania miłości. Jej zamiłowanie do symboliki widać w przepięknych naszyjnikach, które stworzyła dla swoich byłych mężów. Każda biżuteria opowiada historię, oddając głębię i zawiłości relacji, które dzieliła.

W rzeczywistości Angelina Jolie nie dała Billy’emu Thorntonowi naszyjnika pełnego krwi.

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton trafili na pierwsze strony gazet, ponieważ po ślubie nosili naszyjniki ze swoją krwią. Jednak Thornton (obecnie 68-letni) powiedział później, że media wyolbrzymiły znaczenie ich wypełnionych krwią naszyjników.

Według Thorntona cała koncepcja była prosta i niewinna. Wyjaśnił, że postanowili dźgnąć palce długopisem, posmarować naszyjnik odrobiną krwi i nosić go, gdy byli osobno.

Media wyolbrzymiły tę historię.

Był to prosty i osobisty gest między parą, aby poczuć więź, gdy nie mogą być razem. Jednak gdy media opisały tę historię, można było odnieść wrażenie, że chodzili z wiadrem krwi zwisającym z szyi. W rzeczywistości zakrwawione naszyjniki były beztroskim i sentymentalnym pomysłem, który w mediach został przesadnie rozdmuchany, przez co wydawał się bardziej dramatyczny, niż był w rzeczywistości.

Dawniej Brad Pitt z dumą prezentował specjalny prezent od swojej byłej żony, Angeliny Jolie — diamentowy wisiorek z wygrawerowanym mikroskopijnym liścikiem miłosnym. Gwiazdę Hollywood, wówczas 47-letnią, przyłapano na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles, gdy miała na sobie elegancki czarny t-shirt i emanowała pogodną postawą przed niecierpliwymi kamerami.

Znana niegdyś z wymieniania się dziwacznymi fiolkami z krwią z byłym mężem Billym Bobem Thorntonem, Jolie zdecydowała się na inny wyraz uczuć dla swojej miłości. Zleciła londyńskiemu jubilerowi Robertowi Procopowi wykonanie sześciocyfrowego diamentowego wisiorka z ukrytą wiadomością, wygrawerowaną niewidoczną gołym okiem.

Egipskie amulety zainspirowały Angelinę do stworzenia naszyjnika dla Brada Pitta.

Zawartość listu Angeliny pozostaje pilnie strzeżoną tajemnicą. Procop zażartował: „Nie mogę ci powiedzieć, co jest tam napisane, a żeby to przeczytać, potrzebny byłby mikroskop”.

Zainspirowany starożytnymi egipskimi amuletami z ukrytymi przesłaniami, wisiorek staje się ponadczasowym symbolem miłości, łączącym współczesną parę z echami przeszłości. W tych prostszych czasach, w wieku 35 lat, Angelina podarowała Bradowi dzieło, które wykracza poza epoki, łącząc mistykę starożytnych cywilizacji z trwałym urokiem serdecznych gestów.

Angelina postanowiła stworzyć swoją linię biżuterii.

Kiedy Brad Pitt oświadczył się Angelinie Jolie, minęły miesiące współpracy z ekskluzywnym jubilerem pary, Robertem Procopem, nad wykonaniem pierścionka zaręczynowego jej marzeń. Przejdźmy rok do przodu i teraz nadeszła kolej Angeliny, aby współpracować z Robertem, przedstawiając własną linię ponadczasowej biżuterii Style of Jolie.

Kolekcja nawiązuje do epoki odważnych i zapierających dech w piersiach akcesoriów, obejmując cytrynowo-złoty naszyjnik w kształcie gruszki oraz kolczyki z różowego złota i szmaragdów. Wśród tego zestawu szmaragdy zajmują centralne miejsce jako najczęściej prezentowany kamień szlachetny, z subtelnymi przebłyskami innych kamieni, w tym błyszczącą elegancją diamentów, przeplatających się w całości.

Poprzez swoją ekspresję artystyczną Angelina Jolie pozostawiła trwały ślad w świecie, pokazując, że miłość może być inna, tak jak zaprojektowana przez nią biżuteria.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu