Ireland Baldwin udostępnia nieedytowane zdjęcia swojego ciała po porodzie i zostawia wiadomość hejterom!

Ireland Baldwin niedawno udostępniła w mediach społecznościowych szczere selfie, na których zastanawia się nad swoją sylwetką 9 miesięcy po porodzie. Córka Kim Basinger nie tylko udzielała rad innym matkom, ale także zwracała się do trolli ze specjalnym przesłaniem.

Oprócz dumnego pokazywania swojego ciała 28-letnia modelka napisała do swoich obserwujących o wyzwaniach związanych z utratą wagi po porodzie, określając ją jako „trudną” i przyznając, że nadal miewa dni „objadania się”. Podkreśliła, jak ważne jest poświęcenie czasu i podążanie własnym tempem w podróży poporodowej.

„9 miesięcy po porodzie i jeszcze daleko mi do tego, czego pragnę, ale już mi przeszło i w końcu znajduję czas, żeby doprowadzić ten tyłek do formy. Niekoniecznie ćwicząc codziennie, ale starając się być bardziej konsekwentnym. Spaceruj więcej. Ruszając się więcej.” – napisała pod postem.

„Chciałam tylko zrobić post solidarnościowy z każdym, kto ma trudności z zainspirowaniem się do zmiany złych nawyków/pracy nad sobą. Nadal zdarzają mi się dni, w których zjadam całe pudełko ciasteczek na kolację, ale to jest w porządku! Zajęło 7–9 miesięcy, zanim w ogóle zaczęłam tracić na wadze i opiekować się dzieckiem.” – dodała.

Na końcu tekstu Ireland wspomniała o hejterach i wątpiących, czyli tych, którzy sprawiają, że matki czują się mniej komfortowo z powodu tego, że nie są w doskonałej formie. „A każdy, kto sprawia, że czujesz się źle z powodu pójścia własnym tempem lub bycia niewystarczającym, może być do niczego. To jest trudne. Bądź dla siebie dobra!” – powiedziała.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu