Isla Fisher i Sacha Baron Cohen rozstają się po 13 latach małżeństwa!

Jak ogłoszono w piątek, Sacha Baron Cohen (52 lata) i Isla Fisher (48 lat) ujawnili swoją decyzję o rozstaniu po prawie 14 latach małżeństwa. Obie gwiazdy Hollywood na swoich Instagramach podzieliły się oświadczeniami na temat rozstania.

Według źródła Baron Cohen pod koniec ubiegłego roku konsultował się z hollywoodzkimi prawnikami, chociaż postępowanie rozwodowe ma się toczyć w Londynie, gdzie obecnie para mieszka.

We wspólnym oświadczeniu aktorzy stwierdzili: „Po długim, ponad dwudziestoletnim meczu tenisowym w końcu odkładamy rakiety”. Zaskoczyli świat, niestety ujawniając, że rozstali się już rok temu, mówiąc: „W 2023 roku wspólnie złożyliśmy wniosek o zakończenie naszego małżeństwa. Zawsze traktowaliśmy naszą prywatność priorytetowo.”

Gwiazdy dodały: „Na zawsze podzielamy nasze oddanie i miłość do naszych dzieci. Jesteśmy szczerze wdzięczni za poszanowanie życzenia naszej rodziny dotyczącego prywatności.”

Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na imprezie w Sydney w 2001 roku. Wspominając ich spotkanie, Baron Cohen opowiada: „Była przezabawna. Byliśmy na bardzo pretensjonalnej imprezie, a ja i ona połączyliśmy się w tym, że pozbawiliśmy mikrofonu innych osób na imprezie. Wiedziałem natychmiast.”

W 2004 roku zaręczyli się, a w oczekiwaniu na ślub Fisher na początku 2007 roku przyjęła judaizm, wiarę Cohena. Ich związek został przypieczętowany podczas kameralnej ceremonii, która odbyła się w Paryżu 15 marca 2010 roku.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu