Istnieje ładowarka do telefonu z lampkami choinkowymi i do tej pory nie wiedziałeś, że ją potrzebujesz!

Obchodziliśmy Halloween kilka dni temu, co oznacza, że ​​pozostało niewiele czasu, zanim zaczniemy dekorować dom na Boże Narodzenie. Teraz większość z nas uwielbia świąteczne lampki, niektórzy nawet ustawiają je przez cały rok, ponieważ daje to najbardziej przytulny klimat. Dzięki Amazon możemy teraz nawet udekorować nasze telefony lampkami choinkowymi i nosić świątecznego ducha w każdym miejscu. Opis produktu mówi: „Będziesz podekscytowany przez cały rok”. Chyba musimy w to uwierzyć.

Jeśli chodzi o artykuły domowe i ogólnie niepotrzebne zakupy, Amazon jest idealnym miejscem. Możesz dostać detergent do prania, przerażające kagańce dla psów i leżak na plażę z otworem na twarz do czytania – wszystko w jednym miejscu i bez opuszczania wygodnej kanapy.

W tym roku sprzedają świąteczne lampki do ładowania iPhone’ów i są tak urocze, jak to tylko możliwe. Ideą produktu jest „zapewnienie świątecznego blasku, gdy telefon się ładuje”. Opis produktu mówi, że przewód ładowarki ma 1,2 m długości i 10 diod LED w różnych kolorach, które świecą, gdy używana jest ładowarka. Gadżet sprzedawany jest za 15 USD, co czyni go idealnym prezentem od Świętego Mikołaja (bądźmy szczerzy – małym prezentem dla siebie).

„Byłem sceptycznie nastawiony do tego, jak dobrze by to działało, ale lampki ą niesamowite. Są urocze i ładują telefon bardzo dobrze. Kupiłem je dla moich przyjaciół, a oni je pokochali.” – ktoś tak ocenił produkt. Jednak ładowarka jest kompatybilna tylko z iPhone’ami. Nie możemy się doczekać, kiedy sprzedawca dostarczy nam wersję na Androida.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu