J.Lo ujawnia powód, dla którego Bennifer odwołali ślub w 2002 roku!

Wśród romansów celebrytów niewiele par przykuło uwagę publiczności tak jak Jennifer Lopez i Ben Affleck, pieszczotliwie nazywani „Bennifer”. Po rozstaniu w 2004 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck zaskoczyli świat, wznawiając swój romans w kwietniu 2021 roku, wywołując burzę emocji zarówno wśród fanów, jak i mediów.

Lopez wyraziła uznanie dla swojego partnera, Bena Afflecka, za odegranie znaczącej roli w pomaganiu jej w rozpoznaniu własnej wartości. Podkreśliła, jak jej więź z Affleckiem wzbudziła w niej nowo odkryte poczucie łatwości i komfortu, co doprowadziło do głębszego poczucia piękna i pewności siebie.

Ich historia miłosna rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy zaręczyli się podczas kręcenia filmu „Gigli”. Pomimo rozstania w 2004 roku, w 2021 odnaleźli do siebie drogę, ostatecznie ożywiając swój romans i zawiązując węzeł podczas spontanicznej ceremonii w Las Vegas w lipcu 2022 roku.

Po ich ponownym spotkaniu wielu fanów zastanawia się nad przyczynami początkowego rozstania Jennifer Lopez i Bena Afflecka. W niedawnym wywiadzie dla Variety Lopez podzieliła się tym, co wydarzyło się za pierwszym razem. „Nasz związek rozpadł się pod ciężarem presji.” – powiedziała piosenkarka. „Straciliśmy poczucie siebie i musieliśmy się rozdzielić, ponieważ nie wiedzieliśmy, jak to przetrwać. Musiałam dojść do siebie i on musiał się zastanowić.”

W 2002 roku Bennifer wydali wspólne oświadczenie, w którym stwierdzili: „Ze względu na nadmierne zainteresowanie mediów naszym ślubem postanowiliśmy przełożyć datę. Czuliśmy, że ten dzień, który powinien być radosny i święty, może zostać zepsuty nam, naszym rodzinom i przyjaciołom”.

Niemniej jednak ich historia zatoczyła koło, a kulminacją było bajkowe zakończenie, na które oboje zasłużyli, nawet jeśli nastąpiło to dwie dekady później. Lopez i Affleck bezproblemowo zintegrowali swoje rodziny i wreszcie są razem szczęśliwi.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu