Japończycy rywalizują o to, kto najlepiej odmieni tył ciężarówki na malowniczy ogród!

Ogrodnictwo staje się coraz większym luksusem dla młodego pokolenia. Ponieważ coraz więcej ludzi przenosi się do małych mieszkań w dużym mieście, posiadanie działki, w której można coś uprawiać i bawić się, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jednak, jak udowadniają ci japońscy architekci, przy odrobinie kreatywności i wyobraźni wszystko jest możliwe!

Coroczny konkurs Kei Truck Garden, organizowany przez Japan Federation of Landscape Contractors, daje ludziom ogrody. Kei Trucks to małe ciężarówki z platformą, które są powszechnie używane w branży budowlanej i krajobrazowej w Japonii. Każdego roku właściciele zieleni z całego kraju łączą swoje sprawdzone pojazdy i pracują, tworząc niesamowite i cudaczne ogrody w ładowni, aby zobaczyć, kto może zdarnąć tytuł najlepszego mobilnego ogrodnika.

Te małe kawałki mobilnego piękna naturalnego zawierają wiele różnych form projektowania, od tradycyjnego japońskiego ogrodu po bardziej nowoczesne elementy, wykorzystujące oświetlenie, a nawet funkcje wodne, aby stworzyć niewiarygodnie zawiłe sceny w maleńkiej i całkowicie niespodziewanej przestrzeni.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu