Jason Momoa zgolił brodę, a jego fani są zdruzgotani!

W wiadomościach, które z pewnością wstrząsnęły całym światem, znajduje się, informacja że Jason Momoa zgolił brodę. Dramatyczne nagrania z tego wydarzenia zostały przesłane na YouTube, gdzie ludzie mogli to zobaczyć.

Żegnając się z różnymi brodatymi postaciami, które grał, Momoa jest pokazany podczas golenia się elektryczną maszynką w odległym pustynnym miejscu. On również poświęca czas, aby pokazać nam niektóre napoje w puszkach, które okazują się być wodą, ponieważ golenie na pustyni jest pracą wymagającą. Dostarcza zbawienną wiadomość o recyklingu i nie używa plastikowych butelek, a w tym czasie broda znika.

„Chcę to zrobić, aby uświadomić, że tworzywa sztuczne rujnują naszą planetę i myślę, że mam rozwiązanie.” – powiedział aktor. „Nie chcę o tym gadać. Jest tylko jedna rzecz, która może naprawdę pomóc naszej planecie i ocalić ją. Aluminium. w 100% nadaje się do recyklingu.”

Oczywiście, nie jest to pierwszy raz, kiedy włosy na twarzy są używane do promowania dobrych rzeczy, zarówno „No Shave November”, jak i „Movember”. „Golę się, ponieważ nadszedł czas na zmianę.” – kontynuuje Momoa. „Zmiana na lepsze… dla moich dzieci, waszych dzieci, świata. Zróbmy pozytywną zmianę dla zdrowia naszej planety. Oczyśćmy nasze oceany, naszą ziemię. Dołącz do mnie w tej podróży. Przejdźmy do nieskończonego recyklingu aluminium.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu