„Jej uśmiech jest wart ponad 100 milionów euro” – 19-latek poślubia 75-letnią partnerkę!

Miłość przeciwstawia się wszelkim oczekiwaniom, a historia Giuseppe i Miliny jawi się jako świadectwo, że w sprawach sercowych nie ma ograniczeń wiekowych. Ta włoska para, którą dzieli 56 lat różnicy, zachwyciła media społecznościowe swoją nieoczekiwaną i wzruszającą historią miłosną. Od ich viralowego zaangażowania po codzienne życie pełne przygód, podróży i wspólnych chwil – dołącz do nas, aby odkryć, jak miłość może rozkwitnąć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach i przeciwstawić się wszelkim konwencjom społecznym.

Młody mężczyzna imieniem Giuseppe D’anna dzieli się w mediach społecznościowych relacją ze swoją dziewczyną, która jest od niego o 56 lat starsza. To, co początkowo wydawało się tylko treścią do Internetu, okazało się wzruszającą historią miłosną.

Giuseppe i Milina, włoska para, cieszą się związkiem pełnym radości i witalności. Razem podróżują i chodzą na imprezy, a są małżeństwem od dwóch lat. Ceremonia zaręczyn, która odbyła się w maju 2022 roku, została opublikowana w Internecie i osiągnęła ponad 80 milionów wyświetleń. „Nasza obietnica” – napisał D’anna pod filmem.

Chociaż ich związek wywołał kontrowersje w mediach społecznościowych, a wiele osób kwestionuje przyczyny ich związku, Giuseppe odpowiada: „Jej uśmiech jest wart ponad 100 milionów euro”. Inni spekulują jednak, że motywacją ich związku mogą być pieniądze, ponieważ jest postrzegana jako „sugar mama” D’anny.

„Bez względu na to, co ktoś mówi, ona pokazała mi, czym jest prawdziwe szczęście. Nigdy nie czułem czegoś tak właściwego. Miłość jest ponadczasowa, a my jesteśmy tego dowodem.” – napisał w jednym ze swoich postów.

Pomimo krytyki para nadal dzieli się swoim wspólnym życiem w mediach społecznościowych. Niedawno ogłosili, że mają nadzieję zostać rodzicami, choć część ich zwolenników wątpi, czy prawie 80-letnia kobieta ze względu na swój podeszły wiek będzie mogła zajść w ciążę.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu