Jennifer Aniston i Courteney Cox uczciły 60. urodziny Lisy Kudrow w najsłodszy możliwy sposób!

Odkąd serial „Przyjaciele” dobiegł końca w 2004 roku, jego kobiece gwiazdy Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow pozostają bardzo blisko. Pomimo różnych obowiązków zawsze znajdują sposób, aby się spotkać i nadrobić zaległości. 30 lipca Lisa Kudrow obchodziła 60. urodziny i obie jej przyjaciółki złożyły jej najlepsze życzenia. Ich słodkie słowa dowodzą, że przyjaźń nigdy nie umiera bez względu na to, ile lat mija.

Lisa Kudrow miała jak dotąd bardzo udaną karierę.

Wszyscy znają aktorkę jako Phoebe Buffay, ale nawet po zakończeniu „Przyjaciół” miała wiele innych godnych uwagi ról. Jej show „Wielki powrót” otrzymało bardzo dobre recenzje, kiedy zostało wydane w 2005 roku. Później zaczęła produkować i występować w serialu „Web Therapy”, który był nominowany do nagrody Emmy. Oprócz jej indywidualnych projektów brała udział w wielu filmach i serialach, a niektóre z jej najbardziej udanych filmów zarobiły łącznie ponad 2 miliardy dolarów na całym świecie.

Jennifer Aniston jako pierwsza złożyła jej życzenia urodzinowe.

Uznana aktorka zamieściła post na Instagramie, pisząc: „Przyłącz się do mnie, świętując jedną z moich ulubionych osób na tej planecie. LISA KUDROW!! Jest moją przyjaciółką i moją rodziną od prawie 30 niesamowitych lat. Cenię cię… Kocham cię. Jeden z najbardziej utalentowanych komików/aktorów, z którymi miałam wielki zaszczyt pracować przez te wszystkie wspaniałe lata i jeszcze więcej! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Lisa!”

Courteney Cox wybrała również Instagram, aby publicznie podziękować swojej przyjaciółce.

Czasami słowa nie są w stanie opisać, jak bardzo ktoś kocha swojego przyjaciela, ale Courtney próbowała to zrobić. „Wszystkiego najlepszego, mój skarbie. To moja druga próba: ChatGPT nie dał ci tyle miłości, ile ja do ciebie czuję. Jesteś najmądrzejszą, najzabawniejszą, najbardziej rozważną osobą. Zawsze czuję się widziana i kochana, kiedy jestem obok ciebie. To jest dar, który dajesz tym, których kochasz.”

Tę trójkę łączy nierozerwalna więź.

W przypadku wielu gwiazd z listy A często widzimy przyjaźnie, które blakną z biegiem czasu, ale tak nie jest w przypadku tych trzech pań. Zawsze są dla siebie nawzajem, a nawet świętowały gwiazdę Courteney Cox w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd w lutym 2023 roku. Udowadniają, że nie wszystkie słynne związki są fałszywe lub sfabrykowane, ale mogą rozkwitać bez względu na to, ile lat minie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu