Jennifer Garner wzrusza się z okazji ukończenia szkoły przez córkę!

Jennifer Garner otwarcie podzieliła się emocjonalnym rollercoasterem, jaki wywołało obserwowanie, jak jej najstarsza córka, Violet Affleck, kończy szkołę średnią. 52-letnia aktorka opublikowała na Instagramie szczery i pełen łez pokaz slajdów, w którym uchwyciła swoje surowe uczucia podczas tego przełomowego wydarzenia.

Seria emocjonalnych chwil

Na kilku pierwszych zdjęciach Garner klaszcze, a po jej twarzy spływają łzy podczas ceremonii wręczenia dyplomów. Wyciera oczy, wyraźnie poruszona tą okazją. Aktorka kontynuowała emocjonalną dokumentację, zamieszczając parę zdjęć, na których płacze w samolocie i zastanawia się, jak poradzi sobie z tą znaczącą zmianą.

Pokaz slajdów zakończył się humorystycznym zdjęciem Garner w okularach przeciwsłonecznych „2024”, które miało na celu dodanie beztroskiego akcentu do jej emocjonalnej podróży.

Wspólne rodzicielstwo z Benem Affleckiem

Violet, która w grudniu 2023 roku skończyła 18 lat, jest najstarszą z trójki dzieci, które Garner dzieli z byłym mężem Benem Affleckiem. Była para, która rozwiodła się w 2018 roku, jest także współrodzicami Seraphiny i Samuela.

W poście Garner na Instagramie nie pojawił się Affleck, przez co nie jest jasne, czy był on obecny na ceremonii. Jednak od czasu rozstania para utrzymuje partnerską relację rodzicielską.

Wsparcie od innych mam-celebrytów

Post Garner szybko zyskał poparcie ze strony innych mam-celebrytów. Reese Witherspoon, która doświadczyła podobnych emocji w związku z własnymi dziećmi, skomentowała: „Och, kochanie… wiem. Odwaliłaś kawał dobrej roboty, mamo! Będę tu po wsparcie i mnóstwo uścisków.” Gwyneth Paltrow również podzieliła się swoim współczuciem, stwierdzając: „Jestem z tobą”.

Garner powiedziała wcześniej, że Violet radziła sobie ze stresem związanym z aplikacjami na studia „jak mistrzyni”. Teraz, gdy Violet przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego rozdziału, Garner musi odnaleźć się w słodko-gorzkiej rzeczywistości dorastania swojej córki.

Szczery post Jennifer Garner nie tylko uhonorował osiągnięcia Violet, ale także podkreśliła głęboką, emocjonalną więź między matką a dzieckiem. Gdy Garner przechodzi przez nowy rozdział, szczere wyrażanie swoich uczuć odbija się echem wśród rodziców na całym świecie doświadczających podobnych przemian.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu