Jennifer Lopez postanawia się poświęcić, aby uratować swoje małżeństwo!

Według doniesień Jennifer Lopez „dokłada wszelkich starań”, aby uratować swoje małżeństwo z Benem Affleckiem. Znawcy ujawniają, że zaczęły pojawiać się problemy, gdy aktorka pozwoliła, aby w czasie promocji jej nowego filmu „Atlas” pojawiły się plotki o rozstaniu.

Ben Affleck czuje się urażony, ponieważ Jennifer lubi każdy rodzaj rozgłosu.

W ostatnich miesiącach Jennifer Lopez i Ben Affleck nękały plotki o rozwodzie. Doniesienia sugerują nawet, że była żona Afflecka, Jennifer Garner, próbuje pomóc im pozostać razem.

Mimo stawiania jednolitego frontu, spekulacje na temat stanu ich małżeństwa wciąż narastają. Źródła podają, że Lopez zdała sobie sprawę, że brak reakcji na plotki o rozstaniu odbiło się na jej mężu. Według doniesień para musi popracować nad swoją komunikacją. Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała, że ​​Lopez pozwoliła, aby podczas tournée prasowego krążyły plotki o rozstaniu, ponieważ wierzyła, że ​​każda reklama jest dobra. Teraz jednak widzi, że Afflecka to zraniło.

Lopez odwołuje nadchodzącą trasę koncertową.

Affleck nie odniósł się publicznie do tych plotek, ale od tygodni mieszka osobno w rezydencji wynajmowanej za 100 000 dolarów miesięcznie. Lopez zwierzała się Garner, obawiając się, że napięcie w ich małżeństwie może spowodować nawrót choroby Afflecka. W odpowiedzi na zamieszanie Live Nation ogłosiło, że Lopez odwołała nadchodzącą trasę koncertową This Is Me… Live, aby spędzić czas z dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi.

Informator dodał, że chociaż Affleck i Lopez będą osobno, gdy on będzie pracował nad swoimi filmami, Lopez jest zdeterminowana dołożyć wszelkich starań, aby móc spędzać razem czas w wolne dni. Podkreślili, że para nie przestała się kochać, ale Lopez chce na nowo rozpalić iskrę, która ponownie ich połączyła w 2021 roku. Chce, aby Affleck poczuł się lepiej w związku.

Fani nie widzieli ich razem przez 47 dni.

Wydaje się, że głównym problemem w ich małżeństwie jest komunikacja. Niektóre źródła sugerują, że ich nawyki związane z wydawaniem pieniędzy powodują napięcie, ale znawcy zaprzeczają temu, podkreślając, że prawdziwym problemem jest komunikacja.

Ich małżeństwo znalazło się pod lupą po 47 dniach, w których nie widziano ich razem publicznie, pomimo częstych występów w gronie zakochanych. W zeszłym miesiącu spotkali się, aby uczcić przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, córki Afflecka, Violet, w domu Garner. Jednak zdjęcia pokazywały, jak goście wracali do wynajętej rezydencji Afflecka, podczas gdy Lopez wyszła ze swoją asystentką wkrótce po przybyciu.

Ponownie się zjednoczyli.

Para spotkała się ponownie drugiego czerwca, aby wraz z Garner wziąć udział w meczu koszykówki jego syna Samuela. Warto zauważyć, że przywitali się niezręcznym pocałunkiem w powietrzu, podkreślając napięcie między nimi.

Lopez niedawno odwołała całą letnią trasę koncertową, twierdząc, że musi być z rodziną. Dodała: „Proszę, wiedzcie, że nie robiłabym tego, gdybym nie uważała, że ​​jest to absolutnie konieczne”.

Mamy nadzieję, że relacje między Benem Affleckiem i Jennifer Lopez wkrótce się unormują i pozwolą im ponownie odnaleźć wspólne szczęście. Ich miłość przetrwała wiele burz i wierzymy, że poradzą sobie również z tym wyzwaniem.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu