Jessica Biel drastycznie obcina włosy, a fani są pewni, że to zapowiedź rozwodu!

Jessica Biel pożegnała się z długimi włosami i w dramatycznej metamorfozie obcięła piękne włosy. Aktorka zszokowała swoich fanów, gdy w sobotę na Instagramie pokazała nową, efektowną fryzurę. Niektórzy są jednak przekonani, że ta drastyczna zmiana może sugerować, że małżeństwo gwiazdy ma kłopoty.

42-letnia aktorka ujawniła nową fryzurę w stylu boba w filmie na Instagramie, na którym widać, jak obcina włosy. „Mam boba.” – Biel podpisała post. Na nagraniu widać matkę dwójki dzieci, trzymającą kosmyki włosów, siedząc w garderobie, ubraną w za duży T-shirt z nadrukiem.

To już druga metamorfoza włosów Jessiki w tym miesiącu. Jej dramatyczna fryzura nastąpiła nieco ponad tydzień po tym, jak pojawiła się w Nowym Jorku z platynowymi włosami, po fryzurze w kolorze miodu zaprezentowanej na Met Gali w 2024 roku.

Wiele osób komplementowało aktorkę za jej piękny nowy wygląd. „Mogłabyś mieć każdą fryzurę i nadal byłabyś piękna!” – napisała jedna z użytkowniczek. „Uwielbiam dobre cięcie.” – dodał inny użytkownik.

Jednak wielu fanów jest przekonanych, że tak drastyczna metamorfoza włosów może sygnalizować problemy w związkach. „Radykalna zmiana fryzury u kobiet zwykle oznacza, że zbliża się rozstanie.” – skomentował internauta. „Ktoś ma załamanie miłosne… Zastanawiam się, co Justin zrobił tym razem” – dodała kolejna obserwująca.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu