„Jestem atrakcyjną babcią i nie zamierzam ubierać się zgodnie z moim wiekiem”!

Babcia mieszkająca w USA, Jennifer Lynn, postanowiła sprzeciwić się wszelkim oczekiwaniom związanym z jej wiekiem i pozycją życiową. Nadal nosi obcisłe ubrania i publikuje krótkie filmy ze swojego tańca w mediach społecznościowych. Chociaż jej pewność siebie i beztroska postawa pomogła jej zdobyć ponad 700 000 obserwujących, inni znaleźli wiele powodów do krytyki obecności Lynn w Internecie.

Jennifer Lynn jest mamą trójki dorosłych dzieci i babcią, która wciąż lubi się ładnie ubierać.

Jennifer Lynn, znana na TikToku pod pseudonimem @pixxarmomii, jest dumną mamą trójki dorosłych dzieci, z których każde ma teraz własne rodziny. Pomimo tego, że jest babcią mieszkającą w Stanach Zjednoczonych, Jennifer z wdziękiem akceptuje swój wiek i pewnie prezentuje swoją figurę w Internecie.

Jednak jej wybory strojów nie każdemu odpowiadają.

Niezależnie od tego, czy pozuje, czy tańczy w krótkich filmach, babcia nie boi się zakładać obcisłych sukienek lub bardzo krótkich spodenek. Pomimo niezachwianej pewności siebie Lynn spotyka się z krytyką ze strony osób, którzy uporczywie zostawiają natrętne komentarze, kwestionują jej obecność w Internecie, a nawet pytają o zdanie jej dzieci na ten temat.

Niektórzy uważają, że Lynn powinna „ubierać się zgodnie ze swoim wiekiem”, ale „atrakcyjna babcia” ma doskonałą odpowiedź na trolle.

Jeden z hejterów kobiety zasugerował, że rodzina powinna złożyć wizytę Lynn. Ale influencerka miała doskonałą odpowiedź, ujawniając, że nie mieszkają już z nią żadne dzieci poza jej zwierzakami. Ktoś inny napisał: „Dlaczego ktoś miałby uważać to za atrakcyjne? Zabawa i szczęście to jedno, ale to jest obrzydliwe”. Ale Jennifer Lynn nigdy nie pozwala, aby hejt ją dopadł, a jej jedyną reakcją było nagranie kolejnego beztroskiego filmu z tańcem.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu