„Jestem oszustką bez przednich zębów, a makijaż zmienia mnie w Mariah Carey!”

Choć makijaż ma przede wszystkim podkreślać nasze naturalne piękno, są ludzie, którzy wynoszą go na zupełnie inny poziom. Kobieta, której brakuje niektórych przednich zębów, zadziwiła swoich fanów niewiarygodną przemianą urody w stylu „catfish”, a niektórzy porównali ją nawet do Mariah Carey.

Instagram: @lashesandlosing

Sarah wie, jak zostawić ludzi z otwartymi ustami.

Sarah Andres, mieszkanka Edmonton, a na TikToku i Instagramie używa nazwy „lashesandlosing”. Niedawno udostępniła swoim licznym fanom film, w którym pokazuje, jak dokonuje przemian w swoim domowym studiu urody.

Ludzie byli świadkami tego, jak nagle na nagraniu wszystkie widoczne pory na skórze kobiety zniknęły. Zmieniła swój swobodny strój i niechlujny kucyk na bardziej elegancki wizerunek – elegancką suknię wieczorową z lokami stylizowanymi na styl Mariah Carey.

Reakcje ludzi były dość kontrowersyjne.

Materiał ukazujący podobieństwo Sary do światowej sławy piosenkarki został zasypany wieloma komentarzami. Ludzie głównie chwalili makijażystkę-samouka, która w wypadku rowerowym straciła dwa przednie zęby.

Niektórzy użytkownicy nawet błagali kobietę o pełny tutorial dotyczący makijażu, a inni opisywali jej przemianę jako „niesamowitą”.

Niektórzy jednak wykazali się sceptycyzmem. Powiedzieli, że makijaż nie był jedyną pomocą kobiety, a jeden z widzów stwierdził, że Sarah używa filtra, aby zakryć fałdy nosowo-wargowe. Inny internauta skrytykował kobietę, mówiąc: „Dopóki nie obudzisz się obok niej rano”.

Wielu jednak stanęło w obronie Sary, pisząc, że „nienawidzący są zazdrośni”. „Uważam, że jesteś świetna w tym, co robisz. Makijaż jest bezbłędny” – napisała fanka.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu