Jodie Foster wyjawia, dlaczego jej dzieci myślały, że pracowała na budowie!

Jodie Foster to niezwykle ceniona postać w branży filmowej i Hollywood. Jednak w niedawnym wywiadzie aktorka ujawniła, że jej synowie nie byli świadomi statusu gwiazdy swojej matki. Przez całe dzieciństwo szczerze wierzyli, że ich mama jest budowlańcem.

Foster i jej były Cydney Bernard powitali dwóch synów, Charlesa i Christophera.

Jodie Foster w wieku 14 lat otrzymała nominację do Oscara za rolę ofiary w filmie „Taksówkarz” z 1976 roku. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu. Foster i jej były Cydney Bernard powitali na świecie dwóch synów, Charlesa (obecnie 25 lat) i Christophera (22 lata). Pomimo sukcesu Foster chciała, aby synowie postrzegali ją jako zwykłą mamę, a nie sławną aktorkę.

W niedawnym wywiadzie 61-letnia aktorka przyznała się, że ukrywała swoją karierę przed synami, aby uniknąć nieporozumień na jej temat. „Chyba po prostu nie chciałam, żeby znali mnie w ten sposób. Chciałam, żeby znali mnie jako swoją mamę i osobę, która wyjeżdża do pracy i tak dalej.” – wyjaśniła.

Któregoś dnia Foster przyprowadziła na plan swojego starszego syna, Charlesa, gdy ten miał zaledwie trzy lata. „Pewnego dnia przyprowadziłam go na plan zdjęciowy i kupiłam mu mały plastikowy pasek na narzędzia i takie tam. I przez naprawdę długi czas myślał, że jestem pracownikiem budowlanym.” – wspomina Foster.

Choć Foster nie określiła, kiedy jej dzieci odkryły jej prawdziwy zawód, jej starszy syn, Charlie, w latach 2017–2021 brał udział w wielu szkolnych przedstawieniach teatralnych, podążając śladami matki.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu