Joe Manganiello zrobił sobie tatuaż o przejmującym znaczeniu po rozstaniu z Sofíą Vergarą!

Wydaje się, że po niedawnym rozstaniu z Sofíą Vergarą Joe Manganiello dokonuje znaczących zmian w swoim życiu. 46-latek właśnie odsłonił na ramieniu ogromny tatuaż, a jego znaczenie jest wzruszające.

Znaczenie tego nowego dodatku.

Podczas wycieczki do Kalifornii gwiazda pokazała swój nowy tatuaż, który zakrywa większą część lewego przedramienia. Uderzający tatuaż, pogrubiony i czarny, przedstawia słowo „րրրրրڷֿڡ֯е”, co w języku ormiańskim oznacza „anioł”.

Na początku tego tygodnia ormiański artysta Ruben Malayan, kaligraf odpowiedzialny za grafikę, opublikował post o najnowszym nabytku aktora i udostępnił zdjęcie gwiazdy serialu „Czysta krew” z dumą pokazującej tatuaż. Na zdjęciu pojawił się także mały pies Joe’go, Bubbles, nad którym otrzymał opiekę podczas trwającego rozwodu z Sofíą Vergarą.

Szczery hołd dla jego dziedzictwa.

Malayan napisał: „Oto moja najnowsza praca, jak dotąd największa w skali, Հրեշտակ czyli anioł, dla Joe’go, który jestem pewien, że będzie go nosić z dumą!” Dodał także hasztag #armeniancalligraphy.

Rzeczywiście, tatuaż jest szczególnym hołdem dla ormiańskich korzeni Manganiello. Prawdę mówiąc, gwiazda opowiedziała więcej o swojej prababci, która była Ormianką, podczas lutowego odcinka programu Finding Your Roots.

Rozstanie nigdy nie jest łatwe.

Chociaż Joe może zatrzymać swojego ukochanego szczeniaka Bubbles, doniesiono, że Vergara złożyła wniosek o zatrzymanie „różnej biżuterii, dzieł sztuki i innych rzeczy osobistych”. Złożyła również wniosek o zatrzymanie wszystkich zarobków wygenerowanych przed, w trakcie i po rozstaniu z Manganiello.

Życzymy Joemu i Sofíi wszystkiego najlepszego na nowym życiu i wierzymy, że tatuaż jest odświeżającym i fajnym dodatkiem do i tak już imponującej kolekcji tatuaży Joe’ego.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu