Jurorzy Ocean Photography Awards właśnie ogłosili finalistów, a zdjęcia są oszałamiające!

Magazyn Oceanographic właśnie ogłosił finalistów Ocean Photography Awards i wyglądają oni naprawdę wspaniale. Nie możemy się doczekać, aby ci je pokazać, więc przewiń w dół, aby zanurzyć się w fotograficznej chwale ekosystemów podwodnych i naziemnych.

Teraz, gdy widzieliśmy finalistów, nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, kim są zwycięzcy konkursu. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać: zwycięzców Ocean Photography Awards poznamy 19 listopada podczas wirtualnej ceremonii godnej samego Posejdona. Ceremonię wręczenia nagród można oglądać na żywo na kanale Ocean Photography Awards w serwisie YouTube.

Zespół Ocean Photography Awards powiedzieli: „K​onkurs jest wyrazem uznania dla fotografów, którzy na serio uchwycili nasze przestrzenie oceaniczne, dzieląc się nimi z tymi, którzy inaczej nigdy nie mieliby okazji zobaczyć takich miejsc. Dzieląc się swoimi relacjami z naturą, oceanem fotografowie zapewniają swoim widzom przestrzeń do kontaktu ze środowiskiem wodnym, co, miejmy nadzieję, będzie oznaczać, że więcej ludzi poczuje chęć jego ochrony.” Przeczytaj nasz pełny wywiad ze wspaniałym zespołem OPA.

Instagram: @ocean_photography_awards

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu