Justin i Hailey Bieber OCZEKUJĄ PIERWSZEGO DZIECKA — przekazują radosną wiadomość w niezwykłej atmosferze!

Hailey Bieber (27 l.) spodziewa się swojego pierwszego dziecka ze swoim mężem, 30-letnim Justinem Bieberem. O ciąży poinformował piosenkarzo w uroczym filmie na Instagramie.

Gwiazda zdecydowała się ogłosić tę ważną wiadomość światu, wymieniając czuły pocałunek podczas kolejnej ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej, tym razem na Hawajach. Modelka pokazała rosnący brzuch, ubrana w szytą na miarę koronkową suknię ślubną od Anthony’ego Vaccarello dla Yves Saint Laurent i pochwaliła się nowym pierścionkiem z brylantem.

We wrześniu 2018 roku Justin i Hailey Bieberowie złożyli przysięgę ślubną w sądzie w Nowym Jorku, co zbiegło się z dniem, w którym uzyskali pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego. Później para ponownie zawiązała węzeł małżeński podczas drugiej ceremonii, która odbyła się 30 września 2019 roku w bogatym kurorcie Montage Palmetto Bluffs w Karolinie Południowej, w otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny.

Kendall Jenner szybko wyraziła swoje emocje w komentarzach pod postem Hailey na Instagramie, wykrzykując: „Ach, znowu łzy”. Podczas gdy Kim Kardashian skomentowała: „Bardzo was kocham!!!!”

W zeszłym roku, gdy para wyraziła pragnienie posiadania dzieci, Hailey ujawniła obawy dotyczące wychowywania potomstwa w oczach opinii publicznej, mówiąc: „Tak bardzo chcę mieć dzieci, ale się boję. Wystarczy, że ludzie mówią różne rzeczy o moim mężu lub moich przyjaciołach… Nie wyobrażam sobie, żebym musiała konfrontować się z ludźmi mówiącymi coś o dziecku. Możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby je chronić. Tak długo, aby czuło się kochane i bezpieczne.”

Podróż Justina i Hailey rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zostali przedstawieni sobie przez ojca Hailey, co doprowadziło do krótkiego romansu w 2016 roku w burzliwej relacji Justina z Seleną Gomez. Po ostatecznym rozstaniu się z Gomez w 2018 roku Justin znalazł pocieszenie w towarzystwie Hailey i od tego czasu są nierozłączni.

Pomimo wyzwań, w tym trudnym pierwszym roku małżeństwa, Justin i Hailey otwarcie rozmawiali o swoich zmaganiach z zaufaniem i traumą. Jednak okazali się silniejsi i bardziej stabilni w swoim związku.

Świętując piątą rocznicę ślubu we wrześniu ubiegłego roku, Justin i Hailey zamieścili na Instagramie swoje serdeczne wyrazy uznania.

Post Hailey był krótki, ale wzruszający i zawierał proste „5. Kocham cię.” Chociaż hołd Justina złożony ukochanej żonie był bardziej wyszukany, wyraził głębokie uczucie i wdzięczność za wspólną podróż, pisząc: „Najdroższej mojej ukochanej. 5 lat. Urzekłaś moje serce. Wiem z głębi duszy aż po kości, że ta podróż z tobą przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania. Więc śnijmy dalej. Pozdrowienia na wieki wieków. Kocham cię każdym włóknem mojej istoty. Wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy!!!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu