Kalifornijski komediant porozmieszczał w zoo fałszywe ciekawostki na temat zwierząt.

Komediant z Kalifornii, znany pod pseudonimem Obviousplant, zafundował dodatkową rozrywkę odwiedzającym zoo w Los Angeles, rozmieszczając na jego terenie fałszywe ciekawostki na temat zamieszkujących je zwierzaków. Goście mogli przeczytać o powiązaniach sów z serialem „Przyjaciele”, o smokingach noszonych przez pingwiny, a także o nadprzyrodzonych zdolnościach surykatek. Oto najciekawsze z nich!

„Pingwiny noszą smokingi, ponieważ powoli ewoluują w potentatów z lat 20-tych XX wieku. W ciągu 30 lat zaczną nosić monokle. Za 60 lat będą już gardzić biedą.”

„Pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych, George Washington, składał się w rzeczywistości z 9 ułożonych na sobie koali.”

„Nigdy nie ufaj niedźwiedziom. Są bardzo podstępne. Jeżeli nie widzisz niedźwiedzia w jego zagrodzie, to oznacza, że właśnie się z niej wydostał i stoi za Tobą! Nie odwracaj się, uciekaj!”

„Surykatki potrafią kontrolować urządzenia elektroniczne za pomocą swoich umysłów. Jeżeli Twój telefon dzwoni, nie odbieraj go. To jedna z surykatek próbuje nawiązać z Tobą kontakt, by wydostać się z zoo. Uwaga: są bardzo przekonujące.”

„Skrzydłoszpon obrożny widzi duchy – to dlatego krzyczy. Jest bezustannie bombardowany przerażającymi obrazami umarłych, które stale nas otaczają.”

„Jeżeli dasz maleńki puzon każdej z 76 kaczuszek, poprowadzą najbardziej uroczą paradę, jaką w życiu widziałeś.”

„Gibony kochają zupę! Jeżeli zostawisz na zewnątrz garnek polewki, gibon nieuchronnie się w niej wykąpie, wydając z siebie głośne krzyki. ‘Eee EEEee Eee!’ oznacza po gibońsku ‘Kocham zupę!’.”

„Każda płomykówka zwyczajna jest przekonana, że jeden z wersów piosenki przewodniej z ‘Przyjaciół’ brzmi: ‘Owl be there for you.’. Nie mówcie im prawdy. To by je zrujnowało.”

„Flamingi są monogamistami. Poza tym draniem, Philipem.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu