Kandydaci na Mister Global przebierają się w stroje narodowe i wyglądają jak bohaterowie gier wideo!

Niedawno w Tajlandii odbył się „Mister Global”, męski konkurs piękności. Wydarzenie zostało rozpoczęte w 2014 roku i od jego pierwszej edycji ponad 60 krajów wysłało swoich przedstawicieli do rywalizacji o tytuł Mistrza Świata. W tym roku 38 kandydatów postanowiło sprawdzić swoje mocne strony w konkursie.

Finał odbył się 26 września w Bangkoku pod hasłem „Inspirujący dżentelmen”. Jednak to wydarzenie to nie tylko konkurs piękności, chociaż jednym z głównych wymagań uczestników jest „dobry wygląd”, jak powiedziała rzeczniczka Kitti Kamjunsa: „Celem Mister Global jest promowanie świadomości ekologicznej, a my promujemy tę sprawę od początku naszej działalności w 2014 roku. W tym roku dodaliśmy nowe motto „Inspirujący dżentelmen”, ponieważ uważamy, że uczestnicy i właściciele tytułów powinni motywować i inspirować ludzi. Podczas tegorocznego korowodu zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć organizację zajmującą się słoniami w Tajlandii i zakończyła się ona sukcesem.”. Zapytana, co sprawia, że ​​Mister Global różni się od innych konkursów, rzeczniczka wyjaśniła: „Zasadniczo każdy system konkursów jest identyczny, ale to, co sprawia, że ​​Mister Global różni się od innych, to fakt, że jesteśmy częścią Top 5 Grand Slam męskich konkursów. Mamy dobrych zawodników i wielkie wsparcie ze strony naszych krajowych dyrektorów z całego świata. Skorzystaliśmy również z dużego wsparcia ze strony wielu fanów, którzy śledzą nas na naszej stronie internetowej i oficjalnej stronie. Co najważniejsze, jesteśmy wierni naszej obronie świadomości ekologicznej i charytatywnej.”

Konkurs wygrał Koreańczyk Jong Woo Kim, 23-letni student administracji policji i model. Jong Woo Kim ma stać się inspirującym wzorem do naśladowania dla młodych mężczyzn na całym świecie. Zostanie także globalnym ambasadorem dobrej woli i będzie uczestniczył w projektach środowiskowych i charytatywnych.

Jak co roku, największą uwagę przywiązuje się do krajowej prezentacji strojów. W końcu przedstawiciele mają szansę zademonstrować dziedzictwo swoich krajów. „Jesteśmy naprawdę zaskoczeni, że konkurs stał się popularny na całym świecie i cieszymy się z wielu pozytywnych komentarzy. Jednak ten segment nie jest niczym nowym w żadnym systemie konkursowym, ponieważ zawsze był jego częścią. W zwycięskim kostiumie nie chodzi o rozmiar lub design, ale o historię i kulturę za tym stojącą.” – powiedziała Kamjunsa. Krajowy konkurs kostiumowy został wygrany przez Myanmar, można śmiało powiedzieć, że większość uczestników sprawiła, że ​​ich Ojczyzny były dumne z dobrze wykonanych i imponujących kostiumów.

Instagram: @officialmisterglobal

1. Dominikana

2. Guam

3. Haiti

4. Indonezja

5. Japonia

6. Meksyk

Reklama

7. Panama

8. RPA

9. Sri Lanka

10. Tunezja

11. Czechy

12. Egipt

13. Korea

14. Laos

15. Peru

16. Filipiny

17. Hiszpania

18. Tajwan

19. Tajlandia

20. Wietnam

21. Chile

22. Chiny

23. Hong Kong

24. Indie

25. Malezja

26. Mjanma

27. Polska

28. Portugalia

29. Portoryko

30. Togo

31. USA

32. Brazylia

33. Kuba

34. Nepal

35. Nigeria

36. Szwecja

37. Szwajcaria

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu