Kariera Cristiano Ronaldo może wkrótce się zakończyć, a jego partnerka zdradza szczegóły!

Partnerka Ronaldo, Georgina Rodríguez, zasugerowała, że Cristiano Ronaldo może wkrótce przejść na emeryturę. Mówiła o tym podczas ostatniego Paris Fashion Week. Zagłębmy się w szczegóły.

Film stał się popularny w serwisie X.

Podczas wydarzenia uhonorowała słynną koszulkę Ronaldo z numerem 7, a jej dzieci na to patrzyły. Wspomniała, że Ronaldo może zostać jeszcze tylko rok lub dwa lata kariery piłkarskiej. „Jeszcze rok i wszystko się skończy. Może dwa. Nie wiem.” – powiedziała Georgina.

Patrząc wstecz na drogę kariery Ronaldo.

Ronaldo, który właśnie skończył 39 lat, miał za sobą niezwykłą podróż. Zaczynał w Sportingu Lizbona, następnie przeniósł się do Manchesteru United, a później grał w Realu Madryt i Juventusie. Pomimo krótkiego powrotu do Manchesteru United, obecnie gra w Al-Nassr.

W swojej karierze Ronaldo osiągnął wiele kamieni milowych. Jest rekordzistą pod względem największej liczby występów i bramek w Portugalii i jest jednym z najlepszych strzelców Europy. Jest znany z noszenia koszulki z numerem 7 – tradycji, którą kontynuował od Manchesteru United po Real Madryt i Juventus.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu