Katy Perry zaskoczyła publiczność nową odważną kreacją!

Katy Perry pochwaliła się ciałem na pokazie Balenciaga Haute Couture podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Przewiń w dół, aby zobaczyć jej odważny wygląd!

Katy Perry zwróciła na siebie uwagę w jednej ze swoich najodważniejszych stylizacji na pokazie haute couture Balenciagi w Paryżu. Piosenkarka miała na sobie rozpięty czarny płaszcz bez niczego pod spodem, odsłaniając nagą skórę. Do tej odważnej kreacji dobrała podarte legginsy i szpilki, a jej ciemne włosy ułożyła w kucyk.

Perry przygotowuje się do długo oczekiwanego powrotu do muzyki, zwiększając liczbę publicznych wystąpień, aby wesprzeć wydanie swojego singla „Woman’s World”, którego premiera zaplanowana jest na 11 lipca. Podczas pobytu w Paryżu podzieliła się również z fanami swoimi planami dotyczącymi rozpoczęcia nowej trasy koncertowej.

Uczestniczka American Idol również złożyła odważne oświadczenie podczas spaceru po programie Vogue World. Pewnie kroczyła po wybiegu w sukience Noir Kei Ninomiya ze skórzanymi wycięciami, które eksponowały jej figurę.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu