Kawiarnia w Szanghaju serwuje kawę z watą cukrową, która pada i wygląda magicznie!

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach jednym z najważniejszych czynników przed korzystaniem z pysznego posiłku lub napoju jest pytanie „czy jest on Instagramowy?”. Firmy, które rozumieją rozpaczliwą potrzebę swoich klientów, aby uchwycić piękno swojego jedzenia, starają się dostarczyć coś, o czym inne miejsca nigdy by nie pomyślały. A jeśli mają szczęście, ich produkt szybko trafią do Internetu i staną się nowym trendem. Wcześniej mieliśmy czarne lody, frappuccino z jednorożcem, a nawet bajgle tęczowe. Teraz na rynku pojawiła się nowa uczta Instagramowa.

Kawiarnia w Szanghaju stworzyła wyjątkowy sposób picia kawy. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy potrzebują czegoś więcej, niż to musi być praktyczne, ta filiżanka kawy jest czymś, czego na pewno będziesz potrzebować. Mellower Coffee w Szanghaju słynie teraz z kawy „Sweet Little Rain”.

Blogerzy kulinarni starają się zdobyć tę pysznie wyglądającą kawę, a ci, którzy ją wypróbowali, mówią, że kawiarnia zdecydowanie zapewnia wysoki standard. „Sweet Little Rain” jest sprzedawany za 58 RMB (lub około 9 USD). Nawet jeśli wygląda to absolutnie magicznie, niektórzy ludzie, którzy próbowali to zrobić, twierdzą, że jest to zdecydowanie przesadzone, a nawet trochę zabawne.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu