Kelly Osbourne upiera się, że nie poddała się żadnej operacji plastycznej!

Zabiegi kosmetyczne to osobisty wybór, a gwiazdy mają prawo potwierdzić te plotki lub na nie zaprzeczyć, jeśli uznają to za stosowne. W niedawnym wywiadzie, w oczekiwaniu na powrót podcastu „The Osbournes” po 5-letniej przerwie, Kelly Osbourne jednoznacznie rozwiała wszelkie pogłoski na temat jej operacji plastycznej.

„Zrobiłam botoks, to wszystko.” – stwierdziła. „To dziwne, ponieważ teraz, kiedy schudłam, wszyscy krytykują i próbują zrozumieć, co takiego zrobiłam, a ja naprawdę właśnie schudłam. To po prostu kształt mojej twarzy.”

W filmie na Instagramie z 2021 roku prezenterka telewizyjna odniosła się wcześniej do tych plotek, stwierdzając, że nigdy nie przeszła żadnych zabiegów na twarz poza kilkoma zastrzykami w usta, szczękę i czoło.

W podpisie postu w mediach społecznościowych błagała: „Zmiażdżmy te głupie plotki!!! Nie możesz po prostu być szczęśliwy razem ze mną?”

38-latka opowiedziała także o swojej wcześniejszej decyzji o poddaniu się operacji zmniejszenia żołądka, stwierdzając, że był to jeden z najbardziej pozytywnych wyborów, jakie kiedykolwiek podjęła.

Podczas wystąpienia w podcaście w sierpniu 2021 roku Osbourne odważnie stwierdziła: „Zrobiłam to, jestem z tego dumna… Zrobiłam rękawową resekcję żołądka. Jedyne, co powoduje, to zmiana kształtu brzucha. Zrobiłam to prawie 2 lata temu. Nigdy, przenigdy, nie będę na ten temat kłamać. To najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam.”

Wyjaśniła dalej, mówiąc: „Rodzaj operacji, którą przeszłam… jeśli nie ćwiczysz i nie odżywiasz się prawidłowo, przybierasz na wadze. Jedyne, co to robi, to skierowanie cię we właściwym kierunku.”

Już w 2020 roku gwiazda ujawniła, że dbanie o siebie jest dla niej najważniejszym priorytetem. Obok kolażu niezapomnianych chwil z 2019 roku stwierdziła: „Pod wieloma względami było to niesamowite, zwłaszcza jeśli chodzi o samorozwój. Pod wieloma względami było to niezwykle trudne. Jednak pomimo wszystkich dobrych i złych momentów było to dla mnie niezwykle pouczające.”

Co więcej, w wywiadzie podzieliła się swoim spojrzeniem na szczęście, mówiąc: „Droga do szczęścia jest dla każdego inna… I myślę, że zamiast rozbijać podróż na kawałki, powinniśmy się po prostu cieszyć, że dotarliśmy do celu.”

Co więcej, znaczna utrata wagi Kelly wywołała spore zamieszanie. Wielu fanów w komentarzach dzieliło się swoją opinią na temat jej nowego wyglądu.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu